Wybory 2018
Fot. Agencja KFP/Mateusz Ochocki, Fot. Zrzut ekranu

środa,

10 października 2018

18:15

Kacper Płażyński odpowiada na wyrok sądu... stroną internetową. "Nie przepraszam Pawła Adamowicza za..."

Nieprzepraszamadamowicza.pl - to adres strony internetowej, którą uruchomił kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska Kacper Płażyński. Jest ona odpowiedzią na wtorkowy wyrok gdańskiego sądu, który nakazuje Płażyńskiemu przeproszenie prezydenta Pawła Adamowicza.

Kandydat Zjednoczonej Prawicy zarzucił prezydentowi, że buduje przedszkola na 300-400 dzieci oraz że splagiatował jego pomysł połączenia linii tramwajowej z dworcem PKP we Wrzeszczu.

SPECJALNY FORMULARZ

Na uruchomionej w środę stronie internetowej jest specjalny formularz kontaktowy dostępny dla wszystkich. - Apeluję do wszystkich mieszkańców Gdańska, którzy czują się przez pana prezydenta oszukani lub skrzywdzeni, aby też pisali do mnie, dlaczego chcieliby, żeby prezydent Paweł Adamowicz ich przeprosił - mówił Kacper Płażyński.

BARDZO DŁUGA LISTA?

- Za co? Myślę że lista jest bardzo długa. Już wczoraj, gdy rozmawiałem z mieszkańcami Gdańska o tym pomyśle, kilkanaście listów trafiło w moje ręce. To są listy z prośbą o to, aby Adamowicz przeprosił mieszkańców za swoje działania i sposób zarządzania Gdańskiem. Poprosili mnie, abym przekazał te listy prezydentowi - dodał.

Kacper Płażyński oficjalnie przeprosił Pawła Adamowicza w środę, podczas debaty kandydatów na prezydenta Gdańska, którą zorganizował Dziennik Bałtycki.


Grzegorz Armatowski/pOr