Wiadomości
Mimo mandatów i spraw w sądzie, 37-latek dalej rozwiesza ulotki o szybkich pożyczkach gotówkowych (Fot. SM Wejherowo)

środa,

11 września 2019

17:30

Ulotkowy recydywista znowu działa w Wejherowie. Kilkadziesiąt zatrzymań i tak go nie przestraszyło, idzie w zaparte

37-letni mieszkaniec Gdyni prawdziwym recydywistą w zaśmiecaniu przestrzeni publicznej w Wejherowie. Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku już kilkadziesiąt razy. Ostatnio straż miejska ponownie złapała go na rozklejaniu ogłoszeń o szybkich pożyczkach gotówkowych.

Za każdy z popełnionych czynów 37-latek otrzymywał mandat karny lub sprawa trafiała do Sądu Rejonowego w Wejherowie. Mimo tego mężczyzna nie odpuścił i nadal wywiesza ogłoszenia o szybkich pożyczkach gotówkowych. 

WE WRZEŚNIU ZŁAPANY 2 RAZY

37-latek rozkleja ulotki na słupach oświetleniowych, skrzynkach gazowych, energetycznych i na wszystkim, gdzie się da. W tym miesiącu straż miejska załapała go dwukrotnie, za co otrzymał mandaty po 500 zł. 

sm-1568196157-20190911-095102We wrześniu mężczyzna został złapany na gorącym uczynku 2 razy (Fot. SM Wejherowo)


WCIĄŻ ROZWIESZA ULOTKI

Podobnie było we wtorek. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna zaczął uciekać, ale ponownie został złapany i ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Dodatkowo miał posprzątać ulotki, które rozwiesił w mieście. Postanowił jednak co innego i dalej je rozwieszał. Tym razem sprawa znajdzie finał w Sądzie Rejonowym w Wejherowie. 

oprac. mkul