Wiadomości
Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy również spodziewają się kilku tysięcy osób (Fot. Radio Gdańsk/Dariusz Kępa)

środa,

19 czerwca 2019

18:00

Katolicy na ulicy. Zbliża się kolejna edycja człuchowskiej akcji

- Będzie dobra muzyka, wspólna zabawa i dużo uśmiechu. Tak koncert NIE–BO zapowiadają organizatorzy człuchowskiej akcji "Katolicy na Ulicy". Wydarzenie odbędzie się w czwartek o godzinie 18.00 na Rynku Miejskim.

Na scenie wystąpi 150 artystów. Organizatorzy spodziewają się nawet kilku tysięcy widzów. - To wydarzenie otwarte dla wszystkich - zapowiadają wolontariusze człuchowskiej akcji.


SĄ OTWARCI NA KAŻDEGO CZŁOWIEKA

- Koncert jest taką rzeczą, na którą każdy może przyjść. Do młodzieży docieramy poprzez kontakt osobisty, ale też poprzez social media. To już w tych czasach i tym sposobie życia jest obowiązkowe. Dla nas najważniejsze jest to, że możemy cieszyć się tą radością. Możemy wyjść do ludzi, zarówno tych wierzących jak i niewierzących. Chcemy pokazać, że jesteśmy uśmiechnięci, że jesteśmy radośni i otwarci na każdego człowieka – mówią człuchowianie.

MDSC02033

MDSC02125Jak mówią organizatorzy, impreza jest skierowana zarówno do osób wierzących, jak i tych niewierzących (Fot. Radio Gdańsk/Dariusz Kępa)


TRZECIA EDYCJA

Akcja Katolicy na Ulicy organizowana jest w Człuchowie po raz trzeci. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radio Gdańsk.

Dariusz Kępa/mkul