Wiadomości
Wojciech Szymulewicz, nowy prezes BCT (Fot. Materiały prasowe)

wtorek,

11 czerwca 2019

13:28

Wojciech Szymulewicz nowym prezesem BCT. "Wierzymy, że wniesie pozytywny wkład w rozwój terminalu"

Właściciel Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego w Gdyni nominował Wojciecha Szymulewicza na prezesa BCT. Zastąpił on piastującego tę funkcję do tej pory Krzysztofa Szymborskiego, który odszedł na emeryturę po 10 latach zarządzania terminalem.

Wojciech Szymulewicz karierę w BCT rozpoczął w 2006 roku jako Kierownik Działu IT. W ciągu ostatnich 13 lat  pracował na kluczowych stanowiskach w terminalu oraz za granicą na rzecz Grupy ICTSI (właściciela BCT). Od 2016 roku był prezesem zarządu w Adriatic Gate Container Terminal (AGCT) w Rijece, w Chorwacji.

Z POWROTEM W GDYNI

 

- Witamy pana Wojciecha Szymulewicza z powrotem w Gdyni. Skuteczność operacyjna, innowacyjne rozwiązania logistyczne i znaczący wkład w działalność Portu Gdynia zapewniają stałym klientom BCT sprawną obsługę, która spełnia, a nawet przekracza standardy międzynarodowe. Jesteśmy przekonani, że pan Szymulewicz nie tylko zagwarantuje obecne, oferowane przez terminal, najwyższe standardy obsługi, ale również wniesie pozytywny wkład w nieustanny rozwój BCT - powiedział Hans-Ole Madsen, Senior Vice President, EMEA.W

oprac. pOr