Wiadomości
Magda i Grzegorz spotkali się po 47 latach. Fot. Radio Gdańsk/Hanna Wilczyńska-Toczko

poniedziałek,

15 kwietnia 2019

18:59

Nagrodzony reportaż Hanny Wilczyńskiej-Toczko "Najważniejsza nasza miłość" w Poniedziałek Wielkanocny na antenie Radia Gdańsk

Spotkali się po 47 latach od burzliwego, młodzieńczego rozstania. Byli parą w liceum, jednak ich drogi się rozeszły. Założyli rodziny, mają dorosłe dzieci i wnuki. A przez te wszystkie lata nie zapomnieli o sobie. Reportaż o niezwykłym uczuciu Magdy i Grzegorza pod tytułem "Najważniejsza nasza miłość" autorstwa Hanny Wilczyńskiej Toczko, wyróżniony podczas Gali Grand Pik, będzie emitowany na naszej antenie w Poniedziałek Wielkanocny po 17:30.

Miłość Magdy i Grzegorza wybuchła po prawie pół wieku ze zdwojoną siłą. Magda w niebieskim zeszycie spisała SMS-y, które pisali do siebie po spotkaniu. Teraz od 3 lat dzielą życie pomiędzy Paryżem a Wąchockiem. Nie chcą stracić tej późno odnalezionej miłości.

- To reportaż o późnej miłości starszych ludzi. Ich historia pokazuje, że miłość może spotkać nas w każdym wieku. Bardzo dziękuję za zaufanie moim bohaterom, Madzi i Grzegorzowi - mówiła po odebraniu nagrody Hanna Wilczyńska-Toczko.

Jury przyznało nagrodę Hannie Wilczyńskiej-Toczko za "oryginalną formę, poczucie humoru i subtelny erotyzm, zawarty w opowieści o odzyskanej miłości sprzed lat".

Wyróżnionego reportażu "Najważniejsza nasza miłość" można także posłuchać TUTAJ.

rg