Wiadomości
Fot. Radio Gdańsk/Magdalena Manasterska

poniedziałek,

11 lutego 2019

10:42

Urodzili się w... urodziny Gdyni. Michalina, Zuzanna i Tymon otrzymali życzenia i prezenty

Troje dzieci przyszło na świat 10 lutego, w urodziny Gdyni. To dwie dziewczynki i jeden chłopiec. Maluchy tradycyjnie odwiedził prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. Michalina, Zuzanna i Tymon otrzymali życzenia i prezenty.

- Te pociechy są szczęściarzami, bo będą miały do końca życia w dowodach osobistych i wszystkich dokumentach datę urodzin, zgodną z datą urodzin Gdyni. Życzymy przede wszystkim, żeby dzieci były zdrowe, rosły a panie czerpały każdego dnia wiele radości z macierzyństwa - mówił Wojciech Szczurek.

JEST CO ŚWIĘTOWAĆ

- To nie jest moje pierwsze dziecko. Na Tymona w domu czeka trójka rodzeństwa i tata. Nie spodziewałam się, że przyjdzie na świat w urodziny Gdyni. Miałam nadzieję, że raczej w moje urodziny, bo mam 11 lutego. Będziemy świętować zatem dwa dni - opowiada mama małego Tymona.

Dziewczynki, które przyszły na świat 10 lutego, nie mają jeszcze rodzeństwa, a ich termin porodu był zaskoczeniem dla mam. - Zuzia zaskoczyła mnie bardzo. Wszyscy mówili, że urodzę po terminie, a okazało się, że jednak 4 dni przed. To była szybka akcja, 15 minut na porodówce - wspomina mama dziewczynki.

Maluchy otrzymały gdyńskie rożki i misie, a ich mamy listy gratulacyjne.

 

Magdalena Manasterska/mk