Wiadomości
Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment

piątek,

15 lutego 2019

09:00

Będzie można zwiedzić naszą rozgłośnię i... spróbować swoich sił na antenie. Radio Gdańsk zaprasza na Dni Otwarte

Chcesz zobaczyć, jak wygląda Radio Gdańsk od kuchni? Zawsze zastanawiałeś się, na czym dokładnie polega praca dziennikarza? Teraz będzie ku temu okazja. 22 lutego zapraszamy wszystkich na Dni Otwarte. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi, a po każdym z nich będzie można zwiedzić niemal wszystkie zakamarki naszej rozgłośni.

Dni Otwarte zaczynają się o 10:00. Nasi dziennikarze przeprowadzą ciekawe rozmowy z osobami ze świata muzyki, przyrody czy z... innymi dziennikarzami Radia Gdańsk.

22 LUTEGO

Tego dnia będzie można wziąć udział w spotkaniu jednego z najbardziej lubianych duetów Radia Gdańsk - prezenterki Magdy Szpiner i dziennikarza muzycznego Kamila Wicika, autora książek "Farben Lehre. Bez pokory" i "Sax Club Pana Dyakowskiego". Razem, w każdy czwartek od 10:00 do 11:00, prowadzą audycję muzyczną Przyszło do radia.

Odbędzie się też spotkanie z Agnieszką Kępką, a później Kamil Wicik porozmawia z Krystyną Stańko, wybitną wokalistką jazzową, autorką audycji muzycznej w naszym radiu. Słyszymy ją w każdą niedzielę od 15:00 do 17:00.

Nasi słuchacze będą mogli porozmawiać także z doktor Dagmarą Wiewiórkowską i Anną Rębas, które dobro seniorów mają głęboko w sercu. Razem współtworzą audycję Srebrne pokolenie. 

Spotkania odbędą się w Studiu Koncertowym im. Janusza Hajduna. Po każdym z nich będzie można zwiedzić Radio Gdańsk, po którym oprowadzą nasi dziennikarze.

ZWIEDZAJĄCY NA ANTENIE

Zwiedzający spróbują także swoich sił na antenie. Będę mogli nagrać przygotowane przez nas fragmenty serwisu, pogodę czy nawet życzenia walentynkowe. A niżej dokładny harmonogram spotkań podczas Dni Otwartych.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

10:00 Agnieszka Kępka - Andrzej Urbański

11:00 Kamil Wicik - Magdalena Szpiner

12:00 Dagmara Wiewiórkowska - Anna Rębas

13:00 Krystyna Stańko - Kamil Wicik

pOr