Wiadomości
Fot. Dobrosław Bielecki

piątek,

14 września 2018

13:39

Miała przejechać szczeniaczka i niemal potrącić jego 8-letniego opiekuna. A potem z "premedytacją dodać gazu" i uciec

Na skrzyżowaniu ulic Wilków Morskich i Wolności w Nowym Porcie kobieta, jadąca małym szarym autem na kartuskich numerach rejestracyjnych miała przejechać małego psa, który szedł obok 8-letniego chłopca. Według relacji świadków, dziecko w ostatniej sekundzie odskoczyło i uniknęło obrażeń, a być może i czegoś gorszego.
Do zdarzenia doszło w czwartek około 19:15. Według obecnych na miejscu osób, kobieta nie zatrzymała się i z dużą prędkością uciekła w stronę ulicy Oliwskiej.

- Mimo naszej szybkiej interwencji i pościgu, sprawczyni zbiegła. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt. Sprawa zostanie zgłoszona na policję - napisał na swoim fanpage'u facebookowym naoczny świadek, Dobrosław Bielecki. - Ja, jako kierowca z 25-letnią praktyką, nie wyobrażam sobie, abym nie mógł uniknąć tej sytuacji - dodał.

NAGRANIE Z MONITORINGU


Radny Łukasz Hamadyk na swoim profilu udostępnił screenshot nagrania z monitoringu. Jak zapewnia, kobieta nie ucieknie przed sprawiedliwością, bo z premedytacją dodała gazu po przejechaniu szczeniaka, który wyswobodził się z obroży. Zaznacza, że niewiele brakowało też, a zrobiłaby krzywdę dziecku, które odskoczyło, biegnąc, by uratować przyjaciela.

- Myślę, że będzie widać rejestrację na stop klatce. Ktoś kojarzy samochód, adres lub właścicielkę? W piątek, wraz z matką dziecka, będziemy na komendzie. Kimkolwiek jest sprawca, zostanie znaleziony - napisał w poście.

 

 

‼️Udostępniamy‼️Mamy Cię‼️Nam nie uciekniesz‼️Nie uciekniesz przed sprawiedliwością‼️Polecam dobrowolne zgłoszenie się...

Opublikowany przez Łukasz Hamadyk Piątek, 14 września 2018

mk