Wiadomości
Fot. Materiały Prasowe

czwartek,

13 września 2018

16:33

Chcesz zrobić zakupy nie wychodząc z domu i jeszcze na tym oszczędzić? Poznaj AleRabat.com [ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Dla jednych zakupy to przyjemność, dla innych przykry obowiązek. I chociaż galerie handlowe nie tracą na swojej popularności, coraz bardziej powszechne staje się robienie zakupów w internecie.
Zakupów w internecie próbował chyba każdy. Jednych ta możliwość elektryzuje, inni wciąż pozostają wobec niej obojętni. Faktem jest, że w internecie możemy znaleźć po prostu wszystko, a zakupu dokonujemy jednym kliknięciem. Nie trzeba wychodzić z domu i można zrobić to nawet przez aplikację. Szybko, łatwo i przyjemnie. Jeśli do oszczędności czasu dodamy jeszcze oszczędność pieniędzy to znaczy, że trafiliśmy w dziesiątkę.

OSZCZĘDNE ZAKUPY ON-LINE NAWET W NIEDZIELĘ

Czy zadawaliście sobie kiedyś pytanie, jaka kwota uzbierałaby się z przepłaconych zakupów? Nawet ci konsumenci, którzy nie potrafią oszczędzać, zawsze chcą, aby w ich kieszeniach pozostało jak najwięcej pieniędzy. Istnieje platforma, która wyszła naprzeciw takim potrzebom. Można gromadzić kody rabatowe i dzięki temu po prostu cieszyć się z udanych zakupów. To także alternatywa dla tych, którym doskwiera niedziela bez handlu. Można "wybrać się" do galerii wirtualnie i jeszcze zyskać na tym czas i pieniądze.

ALERABAT.COM - 3 KROKI

AleRabat.com jest platformą skupiającą dziesiątki tysięcy kuponów rabatowych do sklepów online. Jej działanie jest bardzo proste.


KROK PIERWSZY: Wystarczy wejść na stronę (alerabat.com) i wybrać sklep lub produkt, którego szukamy.

KROK DRUGI: To wpisanie kodu z kuponu. Kupony z promocjami od razu przekierowują na odpowiednią podstronę sklepu.

KROK TRZECI : Zadowolenie i satysfakcja, bo w kieszeni zostaje nam więcej pieniędzy!

Ze strony korzystają już miliony użytkowników! AleRabat.com znajdziemy nie tylko w Polsce, ale i w Turcji, Brazylii, Indiach, Rosji czy Czechach.
 
NOWA OKAZJA CO 2,5 MINUTY

1,5 mln użytkowników miesięcznie, 10 tys. sklepów i 8 zagranicznych rynków! Liczby mówią same za siebie. W 2016 roku na stronie dodanych zostało łącznie 198 217 kuponów, czyli średnio co 2,5 minuty na AleRabat.com pojawiała się nowa okazja, a co 1 minutę i 20 sekund ktoś dokonywał zakupów z rabatem ze strony. Ta platforma przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom zakupów i oszczędzania.

 

grafika1


W JAKICH SKLEPACH TANIEJ?

Platforma AleRabat.com dostępna jest w Polsce, Turcji, Brazylii, Indiach, Rosji i Czechach. AleRabat trafi także m.in. do Australii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Norwegii. Do końca tego roku będzie to dwadzieścia nowych krajów. Ale każdego zakupoholika interesują sklepy.

Przykładowa lista sklepów, do których dostępne są kupony w AleRabat.com :

Zalando

Sephora

Empik

MediaExpert

Douglas

MediaMarkt

PizzaPortal

Adidas

LUBISZ OWOCE I KAWĘ? BYĆ MOŻE TO PRACA DLA CIEBIE

AleRabat.com jest prężnie rozwijającym się serwisem, który rośnie i wchodzi na nowe, międzynarodowe rynki. O portalu pisał opiniotwórczy Newsweek, Forbes, Bloomberg, Businessweek, Elle, Focus, WP.PL, onet.pl czy Money.pl. Jeśli atmosfera i prężny rozwój firmy to niewystarczający powód, aby wysłać aplikację, warto zdradzić, że pracownicy firmy AleRabat.com zjadają miesięcznie 50 kg owoców! Kawosze też będą zadowoleni, comiesięczny wynik to 1200 filiżanek wypijanej kawy.

Wszyscy zainteresowani pracą mogą znaleźć niezbędne informacje i ogłoszenia na stronie:

http://alerabat.com/praca

Artykuł sponsorowany