Wiadomości
Fot. Agencja KFP/Maciej Kosycarz

poniedziałek,

18 czerwca 2018

18:49

Obejrzyj mecz Polaków w Strefie Kibica. Sprawdź, gdzie przeżyjesz sportowe emocje [TRÓJMIASTO, ELBLĄG, SŁUPSK]

Trójmiasto i okolice jak zwykle nie pozostają obojętne wobec fanów piłki nożnej i zapraszają do specjalnych Stref Kibica. Mecze Mundialu są też wyświetlane w pubach. Gdzie je zobaczymy?
Chociaż Mistrzostwa Świata odbywają się w Rosji, to nic nie przeszkodzi mieszkańcom przeżywać tych samych emocji w Trójmieście i okolicach, oglądając mecze na wielkich ekranach.

GDAŃSK PRAWIE GOTOWY

W Gdańsku Strefa Kibica jest na Targu Węglowym. Zobaczymy w niej wszystkie mecze naszej reprezentacji na 52-metrowym ekranie, mecz Belgia–Anglia oraz półfinały i finał. Dla kibiców przygotowano również strefę gastronomiczną oraz wydzielone miejsca dla niepełnosprawnych. Strefa Kibica działa od 19 czerwca do 15 lipca. Odbędą się tam również wydarzenia towarzyszące - turnieje piłkarskie, konkursy. Przyjedzie też Onkobus.

KIBICOWANIE W SOPOCIE

Do 15 lipca do swojej Strefy Kibica zaprasza sopocka restauracja Smak Morza i klub Scena Sopot. Na tarasie sali koncertowej klubu Scena postawiony zostanie duży ekran. Wstęp możliwy będzie po okazaniu paragonu z restauracji.

15 czerwca - 15 lipca to czas, w którym będzie można kibicować w Zatoce Sztuki. Strefa będzie się składała z plaży i części restauracyjnej.

GDYNIA

Strefą Kibica w Gdyni jest klub Atlantic. Będzie tam można napić się dobrego piwa, zjeść coś ciepłego z foodtruck'a, a nawet pograć w Fifę. Stoliki można zarezerwować, dzwoniąc pod numer 533-362-288 lub wysyłając maila na adres rezerwacje@klubatlantic.pl. W klubie będą transmitowane wszystkie mecze.

W Gdyni Orłowie także będzie można przez cały Mundial kibicować w restauracji Esplendidos. Każdy mecz zapewni wielkie emocje, a restauracja przygotuje pyszne hiszpańskie jedzenie i najlepsze alkohole. Rezerwacji można dokonać, dzwoniąc tu: 600 202 345.

Strefę Kibica planuje też Harem Club w Gdyni, będzie darmowa. Rezerwacji stolików można dokonać pod numerem 602 213 323.

Okazję wspólnego kibicowania biało-czerwonym będą mieli wszyscy mieszkańcy Gdyni, a w szczególności Chwarzna-Wiczlina. To właśnie tam ustawiony zostanie telebim, na którym będzie można śledzić piłkarskie zmagania.

A W SŁUPSKU...

Strefa Kibiców w Słupsku też jest już działa. 

- Pomieścimy około 200 osób na miejscach siedzących, natomiast liczbę miejsc stojących będziemy korygować na bieżąco. Przyznam szczerze, że nie liczyłem, ile osób maksymalnie się zmieści. Na pewno dla każdego znajdzie się miejsce, choć pewnie nie dla wszystkich siedzące - mówi organizator Strefy Kibica w Słupsku Gulio Caldeo.

SLUPSK

Fot. Radio Gdańsk/Przemysław Woś


Na miejscu jest też strefa gastronomiczna. Po zakończeniu Mistrzostw Świata, na Starym Rynku w Słupsku działać będzie kino letnie.

PIŁKARSKI ELBLĄG

Nie ma lepszego miejsca do kibicowania niż hala sportowa. I właśnie tam działa elbląska Strefa Kibica.

Poza wymienionymi miejscami, mecze będzie można oglądać w wielu różnych pubach. Niektóre na Mundial przygotują więcej telewizorów - nie tylko w środku, ale i w ogródkach. Warto jednak jak najszybciej dokonać rezerwacji.

pOr/Przemysław Woś/mich