Wiadomości
Zdjęcie ilustracyjne Fot. Radio Gdańsk/Martyna Kasprzycka

środa,

13 czerwca 2018

10:38

Skończyła szkołę, dostała od nauczycielki zdrapkę i... wygrała! Wielkie szczęście maturzystki ze Słupska

Uczennica klasy maturalnej ze Słupska los-zdrapkę dostała wraz z innymi maturzystami od wychowawczyni klasy, jako prezent na zakończenie edukacji w Czwartym Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku.

Okazało się, że wygrała... 40 tysięcy złotych! Szczęśliwe wydarzenie komentują niemal wszyscy uczniowie szkoły.

- Widziałam zdjęcia na naszej szkolnej grupie. Fajna sprawa. Tak naprawdę dziewczyna jest ustawiona na studia. Taka kasa! Sama chciałabym wygrać. Bardzo fajny i miły gest nauczycielki. Ekstra pomysł. Nie wiem, co bym zrobiła z taką ilością pieniędzy. Nie chodzi o zazdrość, po prostu niektórzy mają szczęście, a inni nie. Czy taki powinien być zwyczaj w naszej szkole, że maturzyści dostają losy na szczęście? Fajnie by było - komentują uczniowie czwartego ogólniaka w Słupsku.

20180613 093151

Fot. Radio Gdańsk/Przemysław Woś


Dyrekcja słupskiego liceum sytuacji nie komentuje. Uznaje, że to prywatna sprawa nauczycielki i uczennicy.

Przemysław Woś/mk