Wiadomości
Fot. KPP Starogard Gdański

poniedziałek,

14 maja 2018

19:12

Uprawiał marihuanę w szafie. Akcja policji w Starogardzie Gdańskim [WIDEO]

Do policyjnego aresztu trafił 31-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna uprawiał w szafie konopie indyjskie. Jego proceder przerwali policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, grozi mu do 3 lat więzienia.

W miniony piątek kryminalni ze starogardzkiej komendy zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Weszli do jednego z mieszkań w centrum miasta i znaleźli w szafie ubraniowej donice z krzakami konopi indyjskich. Miejsce, w którym wzrastały rośliny, było do tego celu specjalnie przygotowane.


10 KRZAKÓW KONOPI

Policjanci zatrzymali również 31-letniego mężczyznę, do którego należały nielegalne rośliny. W czasie policyjnego przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu 10 krzaków konopi. Funkcjonariusze znaleźli również ponad 16 gramów suszu roślinnego. Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to marihuana.

31-letni mieszkaniec Kociewia został doprowadzony do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Za uprawę konopi indyjskich Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


jK