Wiadomości
Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment

wtorek,

17 kwietnia 2018

11:31

Bluza Stocha, korki "Lewego" i biżuteria od Sokołowskiej. W Radiu Gdańsk startują licytacje na rzecz pomorskich hospicjów

Po ogromnym sukcesie bożonarodzeniowej akcji Radio Gdańsk dla Hospicjum, w trakcie której, dzięki Waszej hojności, udało się zebrać prawie 19 tys. zł, wracamy z kolejną akcją. Od wtorku na naszej antenie będziecie mogli zdobyć atrakcyjne nagrody, które podarowali m.in. Kamil Stoch czy Robert Lewandowski.
Tym razem pod hasłem "Pola Nadziei na Pomorzu" licytować będziemy na rzecz hospicjów z Gdańska, Gdyni, Sopotu i Pucka. A przedmioty, które będzie można wygrać, są naprawdę WYJĄTKOWE. Licytacje będą odbywać się na naszej antenie w godzinach 12:00 - 13:00.

Zaczęliśmy z przytupem. We wtorek wylicytowana została... BLUZA KAMILA STOCHA! Jak mówi nasz model, "przyjemna w dotyku i bardzo ładnie pachnąca". A do tego z autografem naszego mistrza olimpijskiego! Najwyższa oferta wyniosła... 4 000 zł.

Kamil Stoch 2

Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment


Środowa licytacja to nie lada gratka dla fanów szczypiorniaka. Do wylicytowania będzie koszulka z podpisami Mistrzyń Polski w piłce ręcznej. 

mistrzyniereczna

 Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment


Panie, ale też panowie, którzy bardzo kochają swoje towarzyszki, mogą zainteresować się kolejną licytacją. Wtedy będzie można wygrać biżuterię Katarzyny Sokołowskiej, znanej m.in. jako jurorka telewizyjnego programu Top Model, określanej mianem "szarej eminencji polskiej mody". Złoty Naszyjnik z zawieszką w formie klucza wykonany kunsztownie z żółtego złota próby 333 marki Apart do wylicytowania w czwartek.

Bizuteria Katarzyna Sokołowska

Fot. materiały prasowe


A w piątek, na podsumowanie akcji, prawdziwy rarytas. Korki Roberta Lewandowskiego! Jeszcze są na nich drobiny ziemi, po której biegał! I autograf przede wszystkim.

Lewy 1

Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment

Jak licytować?

Podczas licytacji używamy naszego radiowego numeru telefonu 603 06 06 06 - aby złożyć ofertę, można dzwonić lub wysyłać SMS-y. Licytacje we wtorek, środę, czwartek i piątek między 12:00 a 13:00. Gospodarzami aukcji będą Tomasz Galiński i Beata Szewczyk.

Środki zebrane podczas licytacji mają pomóc podopiecznym hospicjów i zwrócić uwagę na ideę opieki hospicyjnej.

- Jak każdej wiosny, wraz z kwitnięciem żonkili w naszych ogrodach, na placach czy skwerach, organizowana jest akcja Pola Nadziei. Pierwsze żonkile zakwitły w szkockim Edynburgu. Stamtąd też przywędrował do nas zwyczaj darowania żonkili osobom, przyłączającym się do zbiórki. Wiele się będzie działo i tej wiosny na Pomorzu. Zaczynamy właśnie w Radiu Gdańsk we wtorkowe południe i zachęcamy do udziału słuchaczy - mówi Tomasz Galiński.