Wiadomości
Fot. KPP Kartuzy

wtorek,

13 marca 2018

08:03

Ten mężczyzna napadł na bank w Żukowie. Rozpoznajesz go? [FILM Z MONITORINGU]

Kartuska policja udostępniła nagranie z monitoringu banku w Żukowie. Placówka została w miniony czwartek obrabowana przez nieznanego sprawcę. Teraz policjanci proszą o pomoc kierowców i przechodniów, którzy tego dnia byli w okolicy.
Policja apeluje do kierowców, którzy mają w samochodach kamery i w dniu napadu, 8 marca, przejeżdżali przez Żukowo. Chodzi konkretnie o osoby, które zarejestrowały przejazd ul. Książąt Pomorskich, Gdyńską lub Gdańską w godzinach od 13:45 do 14:30.

ROZPOZNAJESZ SPRAWCĘ?

Policja opublikowała zdjęcia oraz nagranie z monitoringu, na którym widać sprawcę i moment napadu. Na zdjęciach jest mężczyzna w szarej czapce i z szalikiem zasłaniającym twarz. Mężczyzna ma na rękach szare rękawiczki i sportową torbę na ramieniu.


Jeśli ktokolwiek rozpoznaje sprawcę lub widział go w okolicy w dniu zdarzenia, proszony jest o kontakt z policją pod nr tel. 997 lub 58 685 45 48.

NAPAD 8 MARCA

Do napadu doszło w miniony czwartek, 8 marca, około 14:15. Mężczyzna wszedł do filii banku i, grożąc pracującej tam kobiecie przedmiotem przypominającym broń, zażądał pieniędzy. Ukradł około 7 tys. złotych i uciekł. Kobiecie nic się nie stało.

oprac. poKPP Kartuzy