Wiadomości
Fot. CH Osowa

środa,

07 marca 2018

09:48

Wiosenna łąka nagród kwitnie w Centrum Handlowym Osowa [Artykuł sponsorowany]

W Centrum Handlowym Osowa trwa loteria "Moda na łąkę, usłaną nagrodami", w której można wygrać rowery oraz gadżety piknikowe i już poczuć wiosnę! Zabawa trwa do 17 marca.

Loteria rozpoczęła się 2 marca; dotychczas wydano ponad 400 atrakcyjnych nagród. W ręce klientów trafił rower męski, damski, dziecięcy i mnóstwo akcesoriów. Jednak w dalszym ciągu, do rozdania jest wiele wartościowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się w sezonie rowerowym i piknikowym.

Wciąż do wygrania są między innymi: rowery miejskie damskie i męskie, rowery dziecięce, rowerowe gadżety - bidony, dzwonki, lampki, uchwyty, zapięcia, rękawiczki, pompki; plecaki, torby i kosze piknikowe, koce, kamery sportowe czy okulary przeciwsłoneczne.

rowerchosowa

Fot. CH Osowa


ZERWIJ KWIATKA

Aby zapolować na nagrodę, wystarczy zrobić zakupy w CH Osowa i… zerwać jeden z kwiatków, który "zakwitł na łące". W ramach niezwykłej scenografii w Centrum Handlowym pojawiła się wielobarwna łąka, której widok przywodzi na myśl wiosnę.

- Kolorowa, loteryjna łąka przykuwa wzrok i bardzo podoba się klientom. Po niedawnej fali mrozów wreszcie można poczuć wiosenny klimat. A to wszystko dzięki tulipanom, które gęsto rosną na naszej polanie - opisuje scenografię loterii Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Aby przystąpić do zabawy, trzeba posiadać paragon za zakupy, zrealizowane w sklepach CH Osowa (z pominięciem hipermarketu Auchan), opiewający na minimum 50 złotych. Do tej kwoty można zsumować maksymalnie dwa paragony za zakupy. Za każde 50 złotych na paragonie otrzymujemy kolejną szansę zerwania upatrzonego tulipana. Z jednego paragonu na sumę, stanowiącą wielokrotność kwoty, uprawniającej do wzięcia udziału w zabawie, można spróbować swojego szczęścia w grze maksymalnie 5 razy.

KWIATEK TO NIE WSZYSTKO

Klienci, którzy zarejestrowali swoje paragony u hostess, mogą zerwać kwiat, który najbardziej się im spodobał i przyciągnął ich uwagę. Jeśli dopisze im szczęście i trafią  na kwiat z nagrodą, otrzymują ją natychmiast. Na tym zabawa się jednak nie kończy. Każdy z uczestników otrzyma od hostess specjalny kupon, który upoważnia do zawalczenia o 1000 złotych do wykorzystania na zakupy w Centrum Handlowym Osowa. Kupon należy wypełnić i wrzucić do urny. Losowanie zwycięzcy będzie miało miejsce 26 marca. Wylosowany laureat o wygranej zostanie powiadomiony telefonicznie.

plakatchosowa

                                            Fot. CH Osowa


Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Handlowym Osowa oraz w siedzibie organizatora. Więcej informacji na www.chosowa.pl

CH Osowa