Wiadomości

Prowadzi: 

11:05

niedziela,

04 marca 2018

Bye, bye sadełko. Program Metamorfozy zmienia ludzi

Setki straconych kilogramów, nowa motywacja do dbania o siebie, lepsze samopoczucie i po prostu – lżejsze życie. Ponad 70 osób wzięło już udział w programie odchudzającym Metamorfozy, a kolejnych chętnych nie brakuje.
- Program Metamorfozy, a właściwie szerzej Zdrowe Wibracje, to moje dziecko. Chciałam pomóc ludziom w walce o lepsze życie. Oferujemy kompleksowe podejście: treningi personalne, konsultacje dietetyczne, wspólne zajęcia, opiekę psychologa. To bardzo ważne, by do procesu odchudzania podejść holistycznie – opowiada Sylwia Kamińska, pomysłodawczyni projektu.

"PO CIĄŻY MIAŁAM PROBLEM"

Program Metamorfozy przeznaczony jest dla każdego dorosłego, niezależnie od wieku i kondycji. Realizowany jest we współpracy z siecią siłowni Tiger Gym. To tutaj uczestnicy sukcesywnie pozbywają się zbędnych kilogramów.

- W porównaniu do innych uczestników moja waga nie była duża, ale po ciąży miałam wielki problem, by odzyskać dawną formę. Byłam bardzo zdeterminowana i bardzo zależało mi na tym, by nad sobą pracować. Załapałam bakcyla i dziś sama chcę zrobić kurs trenerski – opowiada Ewa Zielińska, uczestniczka drugiej edycji programu.

"STRACIŁEM 20 KILOGRAMÓW"

W drugiej edycji programu udział brał także Karol Rymarkiewicz. Znał się z Ewą z dawnych czasów, jednak spotkanie w tym miejscu dla obojga było zaskoczeniem.

- Ja również byłem bardzo zmotywowany. Chciałem zmienić swoje życie. W ciągu trzech miesięcy straciłem 20 kilogramów. Dziś biegam, trenuję i jestem innym człowiekiem – opowiada Karol.

DZIENNIKARKA W AKCJI

Szósta edycja projektu Metamorfozy ruszyła 4 marca. Nasza dziennikarka Ewelina Potocka również podjęła próbę i bierze udział w programie. O swojej pracy będzie opowiadać na antenie oraz pisać na naszej stronie.

Jak ćwiczyć, by nie opuszczała nas motywacja? Jak znaleźć samozaparcie? Jakie dyscypliny sportowe są odpowiednie dla kogo? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w audycji Radio Trendy.