Wiadomości
Fot. Agencja KFP/Krzysztof Mystkowski

wtorek,

23 stycznia 2018

07:14

45 tysięcy za wybranie imienia dla lwa. Znamy kwoty wpłacone na WOŚP

Imię dla małej lwicy z gdańskiego zoo, fragment bursztynowego poszycia Stadionu Energa Gdańsk czy rejs historycznym żaglowcem STS "Generał Zaruski". To niektóre rzeczy, które można było wylicytować podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dowiedzieliśmy się, ile każda z nich kosztowała.

Ponad 73 tysiące złotych - to kwota, którą uzbierało Miasto Gdańsk dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na specjalnym profilu na Allegro. - Teraz czekamy na wpłaty od zwycięzców. Zwyczajowo dajemy około tygodnia na uregulowanie należności za wylicytowane aukcje. Jak tylko otrzymamy potwierdzenie wpłaty, skontaktujemy się ze zwycięzcą i ustalimy sposób odbioru – informuje Hanna Wyszyńska z Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej w gdańskim urzędzie miejskim.

W sumie Miasto Gdańsk przeprowadziło na charytatywnym profilu Allegro 28 aukcji. Nadal można licytować przedmioty na pozostałych 14 aukcjach miasta >>> TUTAJ

Do tej pory w ramach gdańskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano kwotę 903 700 zł. Nie jest to jednak pełna suma, należy do niej doliczyć chociażby wyniki aukcji internetowej. Pełne wyniki zbiórki poznamy w przeciągu około dwóch tygodni.


Dotychczas wylicytowane kwoty przez urząd miasta na portalu Allegro.pl:

licytacje gdansk copy

mili