Wiadomości
Fot. Pixabay.com

wtorek,

09 stycznia 2018

14:09

Na odchudzanie, na żylaki, na wszystko. Suplementy diety - działają? Odpowiedzą eksperci

Polacy kupują za dużo niepotrzebnych leków, tak po prostu... na zapas. Poza lekami sięgają także po suplementy diety, czyli preparaty dostępne bez recepty, często mocno reklamowane, mające w cudowny sposób pomóc na wszelkie dolegliwości.

Czy rzeczywiście są nam niezbędne, żeby wyleczyć się z chrapania, zespołu niespokojnych nóg, albo żylaków? Jak mądrze robić zakupy w aptece? Nie wydawać więcej niż potrzeba?

ODPOWIEDZĄ SPECJALIŚCI

W poniedziałek o 16:00 przyjdź do Radia Gdańsk i zapytaj osobiście ekspertów z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dr hab. Małgorzata Grembecka z Katedry i Zakładu Bromatologii i dr hab. Danuta Siluk z Zakładu Farmakologii doradzą co warto mieć w swojej apteczce, wyjaśnią też jak mądrze stosować leki przeciwbólowe.

BĄDŹ ZDRÓW... BEZ KOLEJKI

Spotkanie poprowadzą dziennikarki Joanna Matuszewska i Joanna Stankiewicz. To kolejne spotkanie, które nasza stacja organizuje wspólnie z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym pod hasłem "Bądź Zdrów... bez kolejki". Zapraszamy na nie słuchaczy, którzy mogą spotkać się w twarzą w twarz z najlepszymi specjalistami na Pomorzu, do których na wizytę czeka się najdłużej.

Zapraszamy do studia koncertowego Radia Gdańsk im. Janusza Hajduna. Poniedziałek godzina 16:00, ul. Grunwaldzka 18.


mat/mar