Wiadomości
Fot. Agencja KFP/Mateusz Ochocki

piątek,

20 października 2017

09:08

Słońce na chwilę wyszło i... koniec. Druga połowa października schowana za chmurami [PROGNOZA POGODY NA WEEKEND]

W ciągu ostatnich dni pogoda jakby próbowała nam wynagrodzić swoje kaprysy. Niestety, nie potrwało to długo i po kilku ciepłych dniach znów jest zimno i pochmurno.
Piątek także będzie schowany za chmurami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 do 16 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany.

NOC POCHMURNA

W nocy także pojawi się wiele chmur, choć miejscami mogą pojawić się przejaśnienia. Będzie w miarę ciepło - od 10 do 12 stopni. Raczej nie musimy spodziewać się silnego wiatru.

W SOBOTĘ MOŻE POPADAĆ

W sobotę mogą pojawić się przejaśnienia, ale warto zabrać ze sobą parasol, bo synoptycy zapowiadają też przelotne deszcze. Termometry pokażą od 13 do 15 stopni. Wiatr będzie słaby, okresami porywisty.

W nocy z soboty na niedzielę pojawią się szanse na przejaśnienia. Niestety, synoptycy ostrzegają też przed mgłą ograniczającą widzialność do 500 metrów. Temperatura minimalna wyniesie od 8 do 11 stopni. Wiatr będzie słaby.

NIEDZIELA PODOBNA

W niedzielę rano w zachodniej części województwa będzie padać. Na termometrach pojawi się maksymalnie 14 kresek. Na niebie podobnie jak wcześniej sporo chmur. Dobrze mieć przy sobie parasol, bo może nas zmoczyć przelotny deszcz.

mar