Wiadomości
fot. materiały prasowe

wtorek,

25 lipca 2017

17:00

Helikopterem za symboliczne pieniądze? Niepowtarzalna okazja niebawem w Trójmieście

Uber nie przestaje zaskakiwać. Przez dwa dni w 7 miastach w Polsce, osoba zamawiająca usługę u przewoźnika, będzie mogła polecieć helikopterem firmy.


Pierwotnie promocja miała odbyć się w dniach 26 i 27 lipca na terenie  Warszawy, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta i Katowic. Ze względu na trudne warunki pogodowe w tych dniach, akcję zdecydowano się przenieść na inne, jeszcze nieokreślone dni.

SZUKAJCIE IKONKI HELIKOPTERA

Jak zrealizować zamówienie i kogo będzie ono dotyczyło? To bardzo proste. Z usługi może skorzystać każdy zamawiający przejazd Uberem w wyżej wymienionych miastach. Za pomocą aplikacji należy wybrać dowolne miejsce docelowe i ustalić punkt odbioru. Na dole ekranu, za pomocą paska trzeba wybrać ikonę helikoptera. Jeśli maszyna będzie dostępna, pasażer zostanie połączony z kierowcą który zawiezie go na lądowisko. Po zakończonym locie, kierowca odwiezie pasażera do pierwotnego miejsca, skąd zamawiany został Uber.

KWADRANS WRAŻEŃ

Akcja jest już dostępna w Dubaju i Kapsztadzie, gdzie Uber testuje flotę powietrzną. W Polsce zamawiający będą mogli liczyć na ok. 15 minutowy lot nad miastem z osobą towarzyszącą. Przyjemność ma kosztować jedyne 20 zł. O nowym terminie planowanej promocji, przedsiębiorstwo poinformuje odpowiednio wcześnie w specjalnym komunikacie. Na razie będzie to jednorazowa inicjatywa.

Polski rynek staje się dla Ubera coraz bardziej łakomym kąskiem. W naszym kraju z usług przedsiębiorstwa korzysta już blisko milion osób.

pkat