Wiadomości
Fot. Policja.pl

niedziela,

16 lipca 2017

10:01

Zwłoki mężczyzny w rowie melioracyjnym w miejscowości Łokciowe. Tragiczny finał poszukiwań 19-latki

Wypadek nad wodą w powiecie słupskim. Unoszące się na wodzie ciało mężczyzny zauważono nad ranem. Mogło dojść do tragicznego wypadku. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

Służby wznawiają także poszukiwania 19-latki, która w nieustalonych jeszcze okolicznościach mogła wejść w nocy do jeziora Korzybie.

CIAŁO W ROWIE MELIORACYJNYM

W miejscowości Łokciowe mogło dojść do tragicznego wypadku. Mężczyzna pracował przy pobliskiej przepompowni. Gdy długo nie wracał do domu, jego żona zawiadomiła policję. - Nad ranem zauważono ciało poszukiwanego w rowie melioracyjnym - mówi Radiu Gdańsk komisarz Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. Na miejscu cały czas pracują funkcjonariusze i prokurator.

POSZUKIWANIA 19-LATKI

W nocy służby dostały także zgłoszenie o 19-letniej dziewczynie, która miała wejść do jeziora Korzybie. Zostawiła list pożegnalny. Nie wiadomo, co się z nią stało. Wodę do godziny 3 w nocy przeszukiwała specjalistyczna grupa ratownictwa wodno-nurkowego z Ustki.

Na niedzielny poranek zaplanowano wznowienie poszukiwań nastolatki. Sprawa zakończyła się tragicznie. Ciało dziewczyny wyłowiła grupa nurków z Ustki. Okoliczności śmierci będzie wyjaśniać policja. Ciało dziewczyny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 

Paweł Drożdż/mili