Wiadomości
Fot. pixabay.com

piątek,

16 czerwca 2017

08:36

Kartuzy: Wszyscy zachwycają się twoim balkonem? Pochwal się

Masz pięknie ukwieconą i zadbaną posesję? Twoim balkonem zachwycają się znajomi i sąsiedzi? Pochwal się i zgłoś do konkursu Towarzystwa Miłośników Kartuz. Konkurs jest skierowany do właścicieli posesji prywatnych, firm czy szkół z terenu miasta i gminy.

- Chcemy wyróżnić posesje i budynki, które są zadbane i upiększają nasze miasto - mówi Bolesława Ciachowska z Towarzystwa Miłośników Kartuz w rozmowie z portalem expresskaszubski.pl.

"Czystość, ład, porządek i estetyka naszą wizytówką" - tak brzmi konkurs organizowany przez Towarzystwo Miłośników Kartuz. - Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców miasta i gminy, którzy posiadają piękne, zadbane, ukwiecone posesje czy balkony - dodaje Bolesława Ciachowska.

ZGŁOSZENIA DO 30 CZERWCA

Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy do 30 czerwca wypełnić kartę zgłoszeniową i podać swój adres. Specjalnie powołana komisja obejrzy budynek i jego otoczenie. Pod uwagę weźmie czystość, zieleń, małą architekturę, estetykę i ogólny wygląd. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Ogłoszenie wyników we wrześniu. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie kartuzy.pl.

mich