Wiadomości
Fot. Katarzyna Gapska

piątek,

17 marca 2017

17:48

Anioły przed obiektywem. Specjalna sesja zdjęciowa na rzecz dzieci Hospicjum Pomorze Dzieciom

Kilkanaście kobiet z różnych stron Polski stanie przed obiektywem wcielając się w postać anioła przynoszącego pomoc, miłość, ukojenie. Chcą w ten sposób zaakcentować gotowość do pomocy tym najsłabszym, zwrócić uwagę na istniejący problem i zarazić pomocą jak największą liczbę osób.


W sobotę, w miejscowości Borcz w powiecie kartuskim, odbędzie się Anielska sesja zdjęciowa. To pokłosie ostatnio ogłoszonej przez Hospicjum Pomorze Dzieciom akcji pod hasłem "12500 Aniołów". Magiczne fotografie zwyczajnych - niezwyczajnych kobiet będą licytowane przy okazji wydarzeń charytatywnych. Ponadto we współpracy z Hospicjum planowane jest stworzenie anielskiego kalendarza na rok 2018. Dochód ze sprzedaży zdjęć i kalendarzy w całości zostanie przekazany podopiecznym Pomorze Dzieciom.

- Nudoodporne to nieformalne stowarzyszenie kobiet, którym zależy na budowaniu społeczności silnych, wierzących w siebie, wzajemnie się wspierających kobiet. Tworzymy płaszczyznę do spotkań dla kobiet aktywnych, niepoprawnych optymistek, matek, singielek, żon i nastolatek, dla wszystkich, które chcą wyhodować sobie skrzydła - piszą o sobie organizatorki akcji.
mro