Wiadomości
Fot. mat. prasowe

czwartek,

16 marca 2017

13:36

Prawo pracy na śniadaniach biznesowych w Lęborku, Miastku i Bytowie. PARR zaprasza pomorskich przedsiębiorców

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców z Pomorza do udziału w szkoleniach w formie tzw. śniadań biznesowych. To cykl bezpłatnych spotkań dla firm, które PARR we współpracy z samorządami, parterami i instytucjami otoczenia biznesu organizuje w różnych miejscach na Pomorzu już od kilku lat.

Spotkania przy wspólnym śniadaniu są bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych cennych kontaktów, połączone z poszerzaniem wiedzy o zagadnienia związane z prawem pracy. Najbliższe spotkania odbędą się w Miastku, Bytowie i Lęborku. Udział w tych spotkaniach jest bezpłatny, wymagane jest jedynie wcześniejsze zgłoszenie udziału.

ŚNIADANIA W MIASTKU, BYTOWIE I LĘBORKU

27 marca planowane jest śniadanie biznesowe w Miastku, a dzień później w Bytowie. Tematem przewodnim obu spotkań będzie Prawo Pracy - Zmiany w prawie pracy w 2017 roku. Bliższe informacje o obu spotkaniach dostępne są pod nr tel. 59 841 28 92 i na stronie www.parr.slupsk.pl.

Szkolenie dla firm w formie śniadania biznesowego odbędzie się też 28 marca w Lęborku. Na to spotkanie zapraszamy do Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (dawny ZWAR), zlokalizowanego przy ul. Krzywoustego 1. W programie szkolenia poruszane będą zagadnienia nt.: zatrudniania cudzoziemców, zmian w prawie pracy, pracy tymczasowej, aktualnej sytuacji na rynku pracy, a także możliwości pozyskania przez firmy dofinansowania w ramach funduszy unijnych oraz wsparcia w działalności proeksportowej. Jednocześnie zaprezentowane zostaną możliwości współpracy przedsiębiorców w ramach Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i specjalistycznych pracowni Słupskiego Inkubatora Technologicznego. Bliższe informacje na stronie www.sniadaniezparr.evenea.pl.

POMORSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od 1994 roku prowadzi działania związane
z rozwojem regionalnym, a realizowane przez nią projekty wspierają rozwój społeczno-gospodarczy Pomorza, powstawanie Start-Upów i innowacji. Zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. Słupski Inkubator to nowoczesne zaplecze dla rozwoju nowoczesnych technologii. W SIT działają pracownie specjalistyczne: Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych oraz Odnawialnych Źródeł Energii, zapewniające rozwój proinnowacyjnych usług i wsparcie w zakresie wykorzystania rozwiązań ekoenergetycznych.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
www.parr.slupsk.pl
facebook.com/PARRSlupsk
office@parr.slupsk.pl

Zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną
www.sse.slupsk.pl
facebook.com/slupskSEZ

i Słupskim Inkubatorem Technologicznym
www.sit.slupsk.pl
facebook.com/sit.slupsk

mat. prasowe