Wiadomości
Wyróżnienia zostały przyznane podczas gali Evening Pracodawców 2017. Fot. Agencja KFP/Maciej Kosycarz

sobota,

25 lutego 2017

09:56

"Niektórzy potrafią nawet swoim pracownikom kupić mieszkanie". Pomorski Pracodawca roku wybrany [ZDJĘCIA]

Świetne warunki pracy, dobre płace i familijne stosunki. Tak można w skrócie powiedzieć o Pomorskim Pracodawcy roku 2016.

W kategorii duża firma nagrodzono Intel Technology Poland. - W firmie zarabia się średnio ponad 12 tysięcy złotych miesięcznie i stwarza otoczenie pracy o jakim można pomarzyć - chwali prezydent Pracodawców Pomorza Zbigniew Canowiecki.

DOBRE STOSUNKI Z PRACOWNIKAMI

Z kolei w kategorii średnia firma zwyciężył Szkuner z Władysławowa. - Udało się odbudować tę firmę i stworzyć właściwe relacje międzyludzkie. Firma dzisiaj jest wzorcowa, to bardzo cieszy i buduje - oceniał Zbigniew Canowiecki.

W kategorii mała firma wybrano Biuro Usługowe "Mario" z Gdańska. Według prezydenta Pracodawców Pomorza to bardzo niezwykła firma. - Pracownicy do szefa mówią tato. On dba nawet o ich warunki dojazdu do pracy, a słyszałem też, że jednemu pracownikowi pomaga kupić mieszkanie. W takich warunkach się lepiej pracuje, ludzie są bardziej zmotywowani i chętniej dążą do sukcesów - wyjaśniał.

EVENING PRACODAWCÓW

Pracodawcy Pomorza przyznali też nagrody specjalne: Złote Oxery. Otrzymali je założyciele stoczni Crist: Ireneusz Ćwirko i Krzysztof Kulczycki oraz firmy Termika: Zdzisław Sochacki. Firmy został wyróżnione podczas gali Evening Pracodawców Pomorza 2017 w gdańskim Amber Expo.

 

Iwona Wysocka/mili


Zobacz Galerię