Wiadomości
Który zwierzak w tym roku zyska miano najsympatyczniejszego na Pomorzu?

poniedziałek,

02 stycznia 2017

15:30

Najsympatyczniejszy Zwierzak Pomorza po raz 6! Rusza plebiscyt, jest SUPER nagroda

Słuchacze Radia Gdańsk wybierają Najsympatyczniejszego Zwierzaka Pomorza. Tym razem przygotowaliśmy nagrodę, która jest atrakcyjna zarówno dla samego pupila, jak również jego właściciela. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby tym najsympatyczniejszym na Pomorzu został zwierzak z innej części Polski. Wszystko zależy od naszych słuchaczy.
Zwierzęcy plebiscyt to już tradycja Radia Gdańsk, która cieszy się olbrzymią popularnością. Co roku prosimy słuchaczy o nadsyłanie zdjęć pupili, na które następnie oddawane są głosy. To kandydaci z zeszłego roku.

 

W 2016 roku serca internautów skradł Ramzes, kot Karoliny, a jego właścicielka wygrała tygodniowy pobyt w górach. Teraz ruszamy z kolejną edycją naszej akcji.
b77777777Karolina wraz ze zwycięzcą odwiedziła nas w czasie audycji "Psie porady" i rozmawiała z Agnieszką Kępką
 
TRZY ETAPY

6. edycja plebiscytu na Najsympatyczniejszego Zwierzaka Pomorza rusza w poniedziałek 2 stycznia i potrwa do końca miesiąca. Wyniki ogłosimy 31 stycznia. W odróżnieniu do zeszłorocznej, będzie ona miała troszkę inny przebieg, podzielony na 3 etapy - nadsyłanie zdjęć, głosowanie i wielki finał.


I NADSYŁANIE ZDJĘĆ


Ten etap potrwa od 2 do 15 stycznia. Żeby przesłać do nas zdjęcie, należy zalogować się na stronie Radia Gdańsk. Nowi użytkownicy muszą się zarejestrować. W przypadku słuchaczy, którzy brali udział w innych, wcześniejszych plebiscytach, login i hasło są nadal aktywne. Następnie należy załadować zdjęcie z krótkim opisem. Każdy użytkownik może dodać tylko 1 zdjęcie, które pojawi się w galerii po akceptacji administratora strony. Cały czas galeria ze zdjęciami będzie widoczna dla słuchaczy, także każdego dnia będzie można podglądać, jakie zdjęcia wrzuca "konkurencja".

II GŁOSOWANIE


Od 16 do 28 stycznia będziecie mogli głosować na zdjęcia w udostępnionej przez nas galerii. Każdy zalogowany użytkownik każdego dnia będzie miał do dyspozycji jeden głos, który będzie mógł oddać na każdego zwierzaka w galerii. Ta możliwość będzie się resetować o północy. 

III FINAŁ


Po zamknięciu głosowania wyłonimy czwórkę zwierzaków z największą liczbą głosów. Następnie dojdzie do "bezpośredniej konfrontacji". Od 29 do 30 stycznia na naszej stronie pojawi się sonda, w której będzie można oddać głos na jednego z czterech finalistów. Zwycięży zwierzak z największą liczbą głosów. Wyniki podamy we wtorek 31 stycznia na antenie Radia Gdańsk i na naszej stronie internetowej.

kot ramzesZdjęcie zeszłorocznego zwycięzcy - kot Ramzes w obiektywie Karoliny Chmielowskiej

NAGRODY

Właścicielowi pupila, które uzyska najwięcej głosów w ostatecznym głosowaniu przyznamy nagrodę główną - voucher do sieci marketów zoologicznych ZooKarina o wartości 1000 zł. 

Właścicielom pozostałych trzech finalistów wręczymy vouchery do sieci ZooKarina - 2. miejsce - voucher 500 zł - 3. miejsce - voucher 250 zł i 4. miejsce - voucher 100 zł.

NAGRODY DLA GŁOSUJĄCYCH I KOMENTUJĄCYCH

W naszym plebiscycie na wspaniałe nagrody może liczyć każdy. Wystarczy, że podczas głosowania, po oddanym głosie w komentarzach pod zdjęciem lub pod galerią plebiscytu napiszecie, dlaczego zdecydowaliście się oddać głos właśnie na tego zwierzaka. Nagrody będziemy rozdawać codziennie, a będą to m.in. bilety do kina, vouchery na kolację, książki, płyty czy radiowe gadżety. O wygranej zwycięzców będziemy informować drogą mailową, informację będziemy też zamieszczać na naszym radiowym FB.

ZACHĘCAMY DO ZABAWY!

NIE CZEKAJ, ZGŁOŚ SWOJEGO ZWIERZAKA JUŻ TERAZ!

duet kotówDwie kotki podczas poobiedniej drzemki. W ubiegłym roku otrzymały nagrodę pocieszenia w plebiscycie Radia Gdańsk.

amo/dr/mmt

Zobacz Galerię