Wiadomości
(Fot. archiwum prywatne)

piątek,

14 stycznia 2022

17:19

Zaginiona 41-latka z Sopotu odnalazła się. Nic jej się nie stało i jest już pod opieką rodziny

Policjanci poszukiwali 41-latki z Sopotu. W piątek około godziny 11:00 kobieta wyszła z mieszkania przy ulicy Alei Niepodległości i nie wróciła, nie skontaktowała się też z rodziną. Zaginiona jest osobą niepełnosprawną.

AKTUALIZACJA, GODZ. 18:55

Sopoccy policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej 41-letniej kobiety. Mieszkanka Sopotu odnalazła się na terenie Gdańska. Nic jej się nie stało i jest już pod opieką rodziny.

POSZUKIWANIA

14 stycznia w godzinach popołudniowych sopoccy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 41-letniej kobiety. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że tego dnia o godzinie 11:00 zaginiona kobieta wyszła z mieszkania przy Alei Niepodległości w Sopocie i do chwili obecnej nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Co ważne, kobieta jest niepełnosprawna.

Zaginiona jest szczupła, ma około 160 centymetrów wzrostu i blond włosy do ramion. W dniu zaginięcia była ubrana w granatową kurtkę, ciemne jeansy i beżowe, wiązane do kostek buty.

 

GDZIE SIĘ KONTAKTOWAĆ?

W działania poszukiwawcze zaangażowani są policjanci z różnych pionów sopockiej komendy. Informację o zaginionej od razu przekazano też policjantom z całego województwa pomorskiego, a także funkcjonariuszom Straży Ochrony Kolei oraz pracownikom transportu miejskiego w Gdańsku i Gdyni. Żeby odnaleźć kobietę, funkcjonariusze sprawdzają różne miejsca i weryfikują zdobyte informacje. Na bieżąco analizują też zapisy monitoringu miejskiego.

Osoby mające informacje mogące przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ulicy Armii Krajowej 112 A (numer telefonu: 47 74 26222), pod numerem alarmowym 112 lub po zgłoszeniu w najbliższej jednostce policji.

 

oprac. MarWer