Wiadomości
(Fot. KMP Gdynia)

piątek,

14 stycznia 2022

13:35

Gdyńska policja poszukuje dwóch młodych mężczyzn. Prawdopodobnie wybili oni szybę w samochodzie

Policjanci z Gdyni poszukują dwóch osób, które mogą mieć związek z wybiciem szyby w samochodzie. Do zdarzenia doszło pod koniec września ubiegłego roku, jednak dotychczas nie udało się ustalić tożsamości mężczyzn. 

Do wybicia szyby w samochodzie doszło 30 września zeszłego roku, a zdarzenie zostało zarejestrowane na kamerach monitoringu. Policjanci nie byli jednak w stanie ustalić, kim są mężczyźni widoczni na nagraniu, dlatego zdecydowali się opublikować ich wizerunki.

POSZUKIWAI TO MŁODZI MĘŻCZYŹNI

Pierwsza z poszukiwanych osób ma 20-25 lat, około 175 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. W dniu zdarzenia mężczyzna miał na sobie szarą bluzę z kapturem na głowie, szare spodnie oraz sportowe buty koloru białego. Drugi poszukiwany ma 30-35 lat, około 175 cm wzrostu, krępą budowę ciała, zarost na twarzy i widoczne łysienie. Miał na sobie szarą bluzę z kapturem, czarny bezrękawnik, szare spodnie dresowe i sportowe buty koloru czarnego z charakterystyczną białą podeszwą.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni–Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 lub na numer alarmowy 112.
 

ua