Wiadomości
(Fot. materiały prasowe)

wtorek,

23 listopada 2021

13:37

"Ciapkowo" bierze udział w konkursie i do wygranej potrzebuje wsparcia darczyńców. Nagrodą samochód do ratowania zwierząt

Gdyńskie schronisko "Ciapkowo" walczy o wygranie specjalnego samochodu do transportu zwierząt. Nowy pojazd pozwoli uratować więcej zwierząt. Aby jednak go zdobyć, organizacja potrzebuje pomocy ze strony darczyńców.

"Ciapkowo" chce wykorzystać pojazd do ratowania zwierząt bezdomnych i wymagających interwencji. Zwierzakobus można wygrać w konkursie organizowanym przez fundację RatujemyZwierzaki.pl. Samochody trafią do pięciu organizacji, które wesprze największa liczba osób. Co ważne - nie liczy się kwota wpłaty.

– Pomóżcie nam zapełnić skarbonkę i wygrać Zwierzakobus. Dzięki waszej pomocy być może będziemy mogli przemierzać jeszcze więcej kilometrów, aby ratować zwierzęta bezdomne, po wypadkach czy z interwencji – napisano na stronie konkursowej zbiórki dla "Ciapkowa".

LICZY SIĘ LICZBA DARCZYŃCÓW

Każda z organizacji biorących udział w konkursie ma indywidualną, wirtualną skarbonkę. Darczyńcy mogą tam wpłacać datki o dowolnej kwocie. Nie ma znaczenia wysokość wpłaty, lecz liczba osób, które wesprą schronisko. Do zdobycia jest łącznie pięć Zwierzakobusów, które wygra pięć organizacji.

Konkurs trwa do 16 grudnia. Środki, które zostaną zebrane w skarbonce, trafią do gdyńskiego schroniska. Dzięki temu będzie ono mogło pomóc trzystu swoim aktualnym podopiecznym, a także innym zwierzakom. Przekazać datek można >>>TUTAJ.

ua