Wiadomości
(Fot. Radio Gdańsk/Roman Jocher)

piątek,

08 października 2021

20:30

Grupa No Limits uświetniła urodzinową galę Radia Gdańsk. Zobacz zdjęcia z występu

Zespół No Limits, który w Radiu Gdańsk nagrywał swoje pierwsze utwory, wystąpił podczas urodzinowej gali naszej rozgłośni. To grupa, której podstawę stanowią dwaj "jubilaci" - członkowie załogi Radia Gdańsk: dziennikarz Maciej Łyszkiewicz oraz realizator dźwięku Maciej Bogusławski.

Grupę obecnie tworzą Anna Męczyńska (wokal), Maciej Łyszkiewicz (fortepian, chórki), Maciej Bogusławski (perkusja), Grzegorz Żmijewski (gitara basowa), Robert Dobrucki (saksofon, tenor), Patrycja Tempska (saksofon altowy), Sławek Rodriguez Porębski (instrumenty perkusyjne) i Sławek Czarnata (gitara). Przypomnijmy, że członkowie No Limits znają się ze średniej szkoły muzycznej w gdańskim Wrzeszczu.

- Część z nas chodziła do szkoły na Partyzantów, a druga część udzielała się w ramach Trójmiejskiej Sceny Alternatywnej - wspomina Maciej Łyszkiewicz. - Moje poznanie z Anią było dosyć intrygujące i nietypowe. Mieliśmy sytuację awaryjną. Wokalistka, która muzykowała z nami na samym początku, wyszła, trzaskając drzwiami. W poniedziałek okazuje się, że nie mamy wokalistki, a w sobotę gramy koncert. I wtedy właśnie objawiła się Ania - przypomniał.

 

 

Podczas urodzinowej gali zespół zaprezentował m.in. utwory z pierwszej płyty "No Movie Soundtrack". Nie zabrakło również premier. Cały występ można obejrzeć na powyższym zapisie relacji z gali.

 

 


tm/mrud


Zobacz Galerię