Wiadomości
(Fot. Pixabay)

sobota,

17 lipca 2021

13:50

20 tysięcy złotych za informacje na temat Jacka Jaworka. Mężczyzna jest podejrzany o potrójne zabójstwo

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył 20 tysięcy złotych nagrody za udzielenie informacji, które pozwolą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył w piątek nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało. Niewykluczone, że mężczyzna nie żyje. Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112. Policja gwarantuje anonimowość.

TRAGEDIA W BOROWCACH

Mężczyzna poszukiwany jest w związku z tragedią, do której doszło 10 lipca w miejscowości Borowce koło Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać. Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów.

POSZUKIWANY JEST NIEBEZPIECZNY

Poszukiwany może posiadać broń palną, może próbować ucieczki i może zachowywać się agresywnie. 

Ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

 

ua