Wiadomości
(fot. Flickr)

sobota,

06 marca 2021

11:05

Spotkasz tu Elona Muska i MC Hammera. Aplikacja Clubhouse podbija internet [ZŁAPANE W SIECI]

Co ma wspólnego Paris Hilton i MC Hammer? Dyskutują na Clubhouse'ie! Gdzie można spotkać Elona Muska? Na Clubhouse'ie! Gdy chcesz z kimś pogadać, dołącz do Clubhouse'a. To aktualnie najbardziej pożądana i najgorętsza aplikacja internetowa na świecie. 
Już nie zdjęcia, nie filmiki a... rozmowy i dyskusje. Tego brakuje nam w czasach pandemii. Więc pojawiła się aplikacja – Clubhouse. Co tam robisz? Rozmawiasz, słuchasz, zadajesz pytania Elonowi Muskowi czy MC Hammerowi.

– Jestem zachwycona prostotą i siłą tej aplikacji. Okazuje się, że jest w nas ogromne pragnienie rozmowy, brania udziału w dyskusjach, zadawania pytań. Dowiesz się tam wszystkiego, bo jest tam wszystko. A przy okazji poznasz ludzi, z którymi w "realu" nie miałabyś szans się spotkać – opowiada Joanna "Frota" Kurkowska, analityczka trendów, pasjonatka i badaczka rynku elektronicznej rozrywki.

Clubhouse to aktualnie hit internetu. Coraz bardziej rozwija się w Polsce, choć na razie dostępny jest tylko dla użytkowników iPhone'a. O fenomenie aplikacji Clubhouse w audycji "Złapane w Sieci":
 
 

Ewelina Potocka