Wiadomości
Corendon Airlines to turecka czarterowa linia lotnicza, której głównym węzłem jest port lotniczy w Antalyi (Fot. wikipedia/Anna Zvereva)

poniedziałek,

11 stycznia 2021

19:03

Corendon Airlines już wkrótce zabierze nas z Gdańska do Turcji. Pierwsze loty startują na początku czerwca

Z Gdańska będzie można polecieć do Turcji. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy poinformował o planowanych lotach samolotami linii czarterowej Corendon. Według planów, na Riwierę Turecką będzie można wyruszyć od czerwca.

Od 2 czerwca do 13 października 2021 roku linie Corendon Airlines będą operować na trasie Gdańsk - Antalya, poinformował Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy w oficjalnym komunikacie. Bilety można kupować w tym momencie na stronie przewoźnika.


Więcej informacji można znaleźć na stronie Portu Lotniczego. Bilety można zakupić na stronie przewoźnika. Samoloty będą kursować w środy o godz. 16:50, a podróż trwa około trzech godzin. Podróż w dwie strony na czerwcowe loty wynoszą obecnie ok. 190 euro.

 

Dobre wieści dla osób, które planują spędzić wakacje w Turcji! ???????? Od czerwca z #airportgdansk będzie można polecieć na Riwierę Turecką samolotami linii czarterowej Corendon. Corendon Airlines będzie operował na trasie Gdańsk-Antalya od 2 czerwca do 13 października 2021 roku ✈ pic.twitter.com/X21Q34inaS

— Airport Gdansk (@AirportGdansk) January 8, 2021

 

CORENDON AIRLINES

Corendon Airlines to turecka czarterowa linia lotnicza, której głównym węzłem jest port lotniczy w Antalyi. Firma działa od 2004 roku i w swojej flocie ma 14 boeingów 737, mogących zabrać na pokład ponad 180 pasażerów.

Antalya to jeden z najważniejszych kurortów Riwiery Tureckiej. To także baza wypadowa do takich miejsc jak Alanya, Bodrum czy Side. W 2018 roku Antalyę odwiedziło 11,27 mln turystów z całego świata - tym samym była dziesiątym najczęściej odwiedzanym miastem na świecie.

 

ako