Wiadomości

niedziela,

10 stycznia 2021

17:17

Tarcza antykryzysowa, odmrażanie gospodarki oraz zmiany w przepisach dotyczących profilaktycznej opieki zdrowotnej [PONIEDZIAŁEK W RADIU GDAŃSK]

Poniedziałek rozpoczniemy o godzinie 8:30 od rozmowy z "Gościem Dnia Radia Gdańsk", a będzie nim Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Jak powinna być ułożona kolejna tarcza antykryzysowa i czy 18 stycznia należy odmrozić gospodarkę? O to zapyta naszego gościa Artur Kiełbasiński.


 
Tuż po godzinie 9:00 zapraszamy na "Śniadanie Polityków". Gośćmi Krzysztofa Świątka będą: Marcin Horała (Prawo i Sprawiedliwość), Sławomir Rybicki (Koalicja Obywatelska), Magdalena Sroka (Porozumienie) oraz Artur Dziambor (Konfederacja). Jak powinna działać gospodarka po 18 stycznia, czy centra handlowe i restauracje powinny zostać otworzone? Tematem dyskusji będzie także nowa tarcza antykryzysowa. Czy pomoże ona zamkniętym branżom?


 
W jutrzejszym "Głosie Pracownika" Olga Zielińska porozmawia m.in. z Marią Ochman, przewodniczącą Sekretariatu Ochrony Zdrowia NSZZ "Solidarność" o zmianach w przepisach dotyczących profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami.


 
O godzinie 14:30 zapraszamy tradycyjnie na "Wiadomości Regionalne", czyli najważniejsze informacje z Pomorza. Audycja "Radio z Klasą" wyemitowana zostanie o 18:30. Daniel Wojciechowski wraz z młodzieżą zapraszają do słuchania.


mw

_