Wiadomości

niedziela,

27 grudnia 2020

18:33

Szczepionki na koronawirusa oraz podsumowanie 2020 roku w polityce i na rynku pracy [PONIEDZIAŁEK W RADIU GDAŃSK]

Punktualnie o 8:30 zapraszamy na audycję "Gość Dnia Radia Gdańsk". Na naszej antenie pojawi się Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny Tomasz Augustyniak, a porozmawia z nim Beata Gwoździewicz. W audycji o szczepieniach i kolejnych obostrzeniach, które od poniedziałku wchodzą w życie.

Chwilę po 9:00 poświąteczne wydanie programu "Śniadanie Polityków w Radiu Gdańsk" poprowadzi Piotr Kubiak. Jego gośćmi będą: poseł Marcin Horała - PiS, poseł Tadeusz Cymański Zjednoczona - Prawica – Solidarna Polska, poseł Marek Rutka – Lewica oraz senator Leszek Czarnobaj - PO-KO. W audycji podsumowanie roku 2020 oraz prognozy na nowy rok. Czy koronawirus zmienił w 2020 roku polskie społeczeństwo i polityków? czy nadchodzący 2021 rok będzie dla świata przełomowy w walce z chińskim wirusem? Zachęcamy do słuchania.

Chwilę po 11:00 zapraszamy na audycję dla miłośników natury.  "Zielarkę w Radiu Gdańsk" poprowadzi Hanna Wilczyńska-Toczko.

Mijający rok na rynku pracy był przełomowy. Wydarzyło się wiele nieprzewidzianych sytuacji, w życie weszły nowe sposoby poszukiwania pracy, a także przeprowadzania rekrutacji. Liczba poszukujących zatrudnienia rośnie, wiele branż ma trudności z przetrwaniem. Ale są też takie, które poszybowały w górę. Agnieszka Śladkowska, twórca firmy Gorilla Job podsumowuje w audycji "Głos Pracownika" rok 2020 z perspektywy właściciela firmy wspierającej kandydatów na rynku pracy. Rozmowę poprowadzi Alicja Samolewicz-Jeglicka. Zapraszamy o 12:30.

O blaskach i cieniach bycia wolontariuszem w audycji "Nie Daj Się Oszukać" Joanna Matuszewska porozmawia z Natalią Budzyńską z fundacji Dr Clown. Początek programu po 14:00

O 14:30 "Wiadomości Regionalne". W poniedziałek dowiemy się, co słychać na Kaszubach Południowych.


Chwilę po 18:00 "Dogrywka w Radiu Gdańsk" Gościem Włodzimierza Machnikowskiego będzie  Krzysztof Brede, były piłkarz i trener Lechii Gdańsk. W roli asystenta medalista MP z Jagiellonią Białystok. Na własny rachunek wprowadzający Podbeskidzie Bielsko-Biała do ekstraklasy.

pOr

_