Wiadomości
(Fot. Pixabay/43965)

poniedziałek,

30 listopada 2020

11:51

Co było przyczyną śmierci 30-latki w gdańskim salonie urody? Sekcja zwłok nie przyniosła odpowiedzi

Sekcja zwłok nie wyjaśniła przyczyny śmierci 30-latki w kabinie sensorycznej w salonie urody w Gdańsku Wrzeszczu. Jak informuje prokuratura, będą konieczne badania toksykologiczne.Jak powiedziała PAP rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk, przeprowadzona sekcja zwłok nie wyjaśniła przyczyny zgonu 30-letniej klientki salonu urody w Gdańsku Wrzeszczu.

- Konieczne będą badania toksykologiczne, w tej chwili nie wiemy, jaka była przyczyna śmierci kobiety - dodała prokurator Wawryniuk.

WYPADEK W SALONIE

Do zdarzenia doszło w piątek, 20 listopada, po południu w jednym z salonów urody w Gdańsku Wrzeszczu. Po śmierci kobiety Prokuratura Rejonowa Gdańsk Wrzeszcz wszczęła śledztwo ws. nieumyślnego spowodowania śmierci.

30-letnia kobieta korzystała zabiegu w kabinie izolacji sensorycznej. Kiedy po zakończonym zabiegu klientka nie odpowiadała na wezwanie obsługi, pracownica salonu weszła do kabiny.

Po otwarciu kabiny okazało się, że kobieta jest nieprzytomna. Na miejsce wezwano pogotowie. Reanimacja jednak nic nie dała, a lekarz stwierdził zgon 30-latki.

Wstępnie policja wykluczyła udział osób trzecich w śmierci kobiety.

 

 

PAP/ako