Wiadomości
(Fot. Pixabay/Andrzej Rembowski/mat. prasowe)

sobota,

21 listopada 2020

16:33

Policja z Wejherowa poszukuje zaginionego mężczyzny. 84-latek wyszedł z domu w piątek

Od soboty trwają intensywne poszukiwania za zaginionym 84-letnim Franciszkiem Sielaf z gminy Gniewino. Mężczyzna wyszedł najprawdopodobniej w piątek w nocy z domu i do tej pory nie powrócił.

O jego zaginięciu policjantów z Wejherowa zawiadomiła rodzina. Policjanci otrzymali rysopis zaginionego, które zostało przekazane wszystkim patrolom. Trwają poszukiwania w rejonie miejscowości Toliszczek 2, gdzie najprawdopodobniej zaginął. Biorą w nich udział policjanci, strażacy oraz straż gminna.

AKTUALIZACJA 21:30


Poszukiwania zostały przerwane i mają być wznowione rano.


WYGLĄD MĘŻCZYZNY

Rysopis zaginionego:

Wiek z wyglądu na około 84 lat, szczupła sylwetka, krótkie siwe włosy, kilkudniowy zarost, niebieskie oczy, prosty nos, braki w uzębieniu. Mężczyzna nie ma przy sobie telefonu komórkowego.

Mężczyzna ubrany był w bluzę drelichową roboczą w kolorze niebieskim, spodnie sztruksowe koloru niebieskiego, klapki koloru brązowego, czapkę z daszkiem w kolorze niebieskim lub czarnym. Mógł być także w szarej czapce z daszkiem, szarym swetrze, niebieską katanę, ciemne dżinsy i czarne laczki.

Osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 742 97 22 lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

 

oprac. ako