Wiadomości
(Fot. Radio Gdańsk)

poniedziałek,

09 listopada 2020

21:29

Radio Gdańsk na 4. miejscu wśród najbardziej opiniotwórczych mediów regionalnych. Cytowano nas 110 razy

Radio Gdańsk jest na 4 miejscu wśród najbardziej opiniotwórczych mediów regionalnych w Polsce i na 10 miejscu wśród stacji radiowych w kraju. Pozycja naszej rozgłośni wzrosła o pięć pozycji w stosunku do ubiegłego miesiąca - cytowano nas 110 razy - informuje Instytut Monitorowania Mediów.

Najbardziej opiniotwórczym medium regionalnym października br. jest Gazeta Wrocławska, która informowała o pojawieniu się aligatora w pobliżu ujścia Widawy do Odry. Na miejscu drugim znalazło się Radio Poznań, a podium, ze wzrostem o dwie pozycje w rankingu zamyka Dziennik Zachodni, na którego łamach informowano o użyciu gazu wobec protestujących przeciwników zaostrzenia przepisów aborcyjnych. O pięć pozycji w stosunku do ubiegłego miesiąca, wzrosła również pozycja Radia Gdańsk, które cytowane przez inne media było 110 razy.

 

cytaty porownanie 102020 regionalne-1024x638

(Fot. imm.com.pl)NAJBARDZIEJ OPINIOTWÓRCZE STACJE RADIOWE

Najbardziej opiniotwórczą stacją radiową października br. jest RMF FM, które cytowane w innych mediach było aż 4,3 tys. razy. Kolejno w rankingu ze wzrostem o dwie pozycje znalazły się Program 24 Polskiego Radia oraz Polskie Radio "Jedynka". O dwa oczka wyżej znalazła się również Radiowa Trójka, gdzie o przygotowaniu szpitali do pandemii koronawirusa opowiadał minister zdrowia Adam Niedzielski. Do rankingu zakwalifikowało się również Radio Gdańsk.

 

cytaty porownanie 102020 radio-1024x918

(Fot. imm.com.pl)

 

IMM/pOr