Wiadomości
(Fot. mat. prasowe)

czwartek,

15 października 2020

20:32

Przejdź śladami Błogosławionych Męczenników Gdańskich. IPN organizuje nową grę miejską

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych gdański oddział Instytutu Pamięci Narodowej przygotował grę miejską. Rozgrywać się będzie w trzech wariantach, a konkurs startuje 17 października.


Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych IPN Gdańsk zaprasza do udziału w grze śladami Błogosławionych Męczenników Gdańskich. Aby zagrać, należy pobrać darmową aplikację ActionTrack i za jej pomocą uruchomić grę, skanując kod QR. Rozgrywka będzie aktywna od 17 do 19 października.

TRZY ŚCIEŻKI ROZGRYWKI

IPN przygotował trzy warianty rozgrywki, w których można podążać śladami bł. ks. Mariana Góreckiego (start przy pomniku ks. Góreckiego w Gdańsku), bł. ks. Bronisława Komorowskiego (start przy placu bł. ks. Komorowskiego w Gdańsku) oraz bł. ks. Franciszka Rogaczewskiego (start przy parafii pw. Chrystusa Króla w Gdańsku).

Pięć osób z najlepszymi wynikami w każdym wariancie gry otrzyma od IPN Gdańsk koszulki z podobiznami Błogosławionych Męczenników Gdańskich. W celu otrzymania nagrody zwycięzcy proszeni są o przesłanie imienia, nazwiska i pseudonimu podanego w grze na adres artur.chomicz@ipn.gov.pl.

Kody QR można znaleźć tutaj.
 

ako