Wiadomości
Luksusowy Mercedes został zatrzymany w Gdańsku po przekroczeniu prędkości (fot. KMP Gdańsk)

poniedziałek,

24 sierpnia 2020

13:13

Policja odzyskała skradzionego w Niemczech luksusowego mercedesa. Kierowca przekroczył prędkość, pasażer był poszukiwany

Poszukiwany Mercedes C63 AMG warty około 240 tysięcy złotych został odzyskany przez gdańskich policjantów. Auto zostało przywłaszczone na terenie Niemiec. Samochód udało się odzyskać, ponieważ kierowca przekroczył prędkość.


Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Mariusz Chrzanowski, luksusowe auto zostało zatrzymane po przekroczeniu prędkości w Tunelu pod Martwą Wisłą.


PASAŻER BYŁ POSZUKIWANY

- 42-letni kierowca nie miał prawa jazdy. Dodatkowo okazało się, że pasażer jest poszukiwany dwoma listami gończymi. 35-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego trafił do aresztu. Będzie przekazany do zakładu karnego w celu odbycia kary - powiedział Chrzanowski.

 

policja mercedes2

Policjanci sprawdzili także pasażerów samochodu i okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany (fot. KMP Gdańsk)
 

SAMOCHÓD CZEKA NA WŁAŚCICIELA

Biały Mercedes kombi C63 AMG był poszukiwany w związku z przywłaszczeniem na terenie Niemiec. Auto jest warte około 240 tysięcy złotych. Samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu. Zostanie przekazany właścicielowi.

 

PAP/am