Wiadomości
Ergo Arena (fot. Fotobank.PL/Ergo Arena)

niedziela,

02 sierpnia 2020

08:56

Sanepid zezwolił na otwarcie Ergo Areny. Co będzie się tam działo w sierpniu?

Otwarto Ergo Arenę. Hala była zamknięta od piątku do wtorku po tym, jak jeden z siatkarzy Trefla Gdańsk otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Obiekt został poddany ozonowaniu, a pracownicy musieli przejść testy, które dały negatywne wyniki. Na otwarcie zezwoliła Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sopocie.
Sanepid wyraził zgodę na przywrócenie wydarzeń oraz kontynuację cyklicznych imprez wakacyjnych w hali i na terenach przylegających do obiektu.


Najbliższe projekcje koncertów na ekranie LED HD na elewacji, niedzielne rolkowiska i warsztaty fotograficzne są bezpłatne. Operator hali ponownie zaprasza do strefy ERGO #wPlenerze. Wstęp na wszystkie projekcje jest wolny, istnieje możliwość wypożyczenia leżaka (10 zł/szt).

PROJEKCJE

Poniżej repertuar koncertów, które będzie można zobaczyć w ciągu dwóch najbliższych weekendów:

02.08 - Foo Fighters Live At Wembly Stadium (20:00)
07.08 - 2Cellos Live at Arena Zagreb (20:30)
08.08 - Koncert na żywo prosto z Żywca (17:00)
09.08 - Bruce Springsteen & The E St’s London Calling – Live in Hyde Park (18:00)

ROLKOWISKO

Na rolkowisko, które planowo odbyć się miało 26.07 zapraszamy 02 sierpnia, w godz. 16-19. Darmowe niedzielne spotkania na rolkach w Ergo Arenie realizowane będą o stałych porach również 9, 16 i 23 sierpnia.

WARSZTATY

Warsztaty fotografii mobilnej wystartują w środę, 29 lipca, a bezpłatna rejestracja na kolejne terminy możliwa jest na stronie Ergo Areny.

WYCIECZKI

W poniedziałek, 3 sierpnia, przywrócone zostaną wycieczki z przewodnikiem po gdańsko-sopockiej hali, bilety w cenie od 5 złotych nabyć można w kasie nr 2 Ergo Areny 10 minut przed startem wycieczki, a terminy spacerów po obiekcie znaleźć można na stronie Ergo Areny. Tam także można zobaczyć aktualizowany na bieżąco kalendarz imprez.


Oprac. puch