Wiadomości
Zdjęcia z domowych zbiorów znajdą się w specjalnym wydaniu kalendarza poświęconego morskiej historii Gdyni (fot. Pixabay)

piątek,

31 lipca 2020

21:00

Podziel się zdjęciami związanymi z morską historią Gdyni. Pojawią się w wyjątkowym kalendarzu, a pieniądze trafią na szczytny cel

Rozpoczyna się akcja społeczna "Morskie wspomnienia o Gdyni". Jeśli posiadasz archiwalne zdjęcia poświęcone morskiej historii miasta, podziel się nimi, a wesprzesz szczytny cel. Fotografie posłużą do stworzenia unikatowego kalendarza, którego egzemplarze będzie można wylicytować w Radiu Gdańsk, a zebrane pieniądze trafią na cele charytatywne.


Akcja skierowana jest nie tylko do fotografów, kolekcjonerów i miłośników starych zdjęć, ale do wszystkich mieszkańców, których rodzinne losy są związane z morzem. - Zapraszamy do przejrzenia własnych archiwów, kolekcji, zbiorów i podzielenia się znalezionymi fotografiami! Wspólnie stworzymy kalendarz, który opowie historię naszego morskiego miasta - zachęca gdyńska firma ATC Cargo, która jest organizatorem akcji.

UNIKATOWY KALENDARZ W STYLU RETRO

Nadesłane zdjęcia ozdobią specjalną edycję kalendarza w stylu retro, którego egzemplarze będzie można wylicytować na antenie Radia Gdańsk. Zebrana podczas naszych radiowych aukcji suma zostanie przekazana trójmiejskim hospicjom i organizacjom wspierającym leczenie dzieci.

GDZIE PRZESYŁAĆ FOTOGRAFIE

Fotografie należy przesyłać na adres organizatora: ATC Cargo SA, ul. Polska 13A, 81-339 Gdynia, z dopiskiem "Morskie wspomnienia o Gdyni" lub skanem na e-mail: sekretariat@atc-cargo.pl. Przed wysyłką zdjęć warto zapoznać się regulaminem akcji dostępnym na stronie firmy. Termin nadsyłania zdjęć mija 30 sierpnia.

UPOMINKI DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW AKCJI

Wszyscy, którzy podzielą się archiwalnymi fotografiami, otrzymają od ATC Cargo drobne upominki. Natomiast osoby, których zdjęcia zostaną wykorzystane w kalendarzu, otrzymają również specjalną edycję tego wydawnictwa.

 

 

wspomnienia-morskie-gdynia2

 

am