Wiadomości

środa,

22 lipca 2020

08:05

Czego słuchają dziennikarze Radia Gdańsk? Propozycje Kobiecym i Męskim Uchem od poniedziałku do piątku na naszej antenie

Muzyczne sentymenty, artyści jednego przeboju, historie wakacyjnych szlagierów Kobiecym i Męskim Uchem, czyli czego słuchają radiowcy, co kształtowało ich gusta muzyczne, jakie hity towarzyszyły im każdego gorącego lata. Na radiowe wspomnienia utworów sprzed lat zapraszamy na naszej antenie od poniedziałku do piątku o 13:50 i 15:50.

Radiowe przeboje prezentują: szef redakcji muzycznej Radia Gdańsk Tomek Galiński, realizatorka i dobry duch naszego letniego studia Basia Kopaczewska, a także nasz redakcyjny narybek: Piotr Bonar i Maks Mróz. Iwona Smolińska, która dopieszcza promocyjnie naszą antenę, roztańczona, dbająca o redakcję internetową Martyna Kasprzycka i dziennikarze, których doskonale znają państwo z programów Radia Gdańsk: Kamil Wicik, Ewelina Potocka, Beata Szewczyk, Marek Cegielski i Magda Szpiner.

Na kobiece reminiscencje zapraszamy od poniedziałku do piątku o 15:50. Panowie natomiast snują muzyczne wspomnienia o 13:50. Zapraszamy!

ms/pOr