Wiadomości
Premier gościł już na Pomorzu w czerwcu. Wtedy był m.in. w Gdańsku (Fot. PAP/Adam Warżawa)

sobota,

04 lipca 2020

14:38

W niedzielę wizyta Mateusza Morawieckiego na Pomorzu. Wiemy, które miejscowości odwiedzi premier

W niedzielę premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Pomorze. W programie wizyty są m.in. spacer ulicami Bytowa, spotkania z mieszkańcami oraz rozmowy z samorządowcami z Chojnic.

Głównymi punktami pomorskiej wizyty premiera Morawieckiego będą Bytów i Chojnice. W pierwszej miejscowości premier pojawi się około godz. 14:30. W planie jest m.in. spacer ulicami Bytowa, który rozpocznie się na Placu ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Podczas spaceru Mateusz Morawiecki będzie rozmawiał z mieszkańcami o tym, jakie zmiany, zarówno w skali regionu jak i kraju, są dla nich istotne oraz jakie działania rządu będą podejmowane w najbliższym czasie. Będzie możliwość zadawania premierowi pytań.

Wizytę premiera Morawieckiego w Chojnicach zapowiedziano na godz. 15:50. Tu przewodniczący rządu spotka się z samorządowcami, by porozmawiać o planowanych inwestycjach w regionie oraz priorytetowych dla obszaru Pomorza przyszłych projektach.


WCZEŚNIEJ WIZYTY W GDAŃSKU I SŁUPSKU

To już druga wizyta premiera na Pomorzu w ostatnim czasie. 21 czerwca Mateusz Morawiecki odwiedził m.in. Gdańsk, gdzie złożył kwiaty przy Pomniku Poległych Stoczniowców 1970, oraz Słupsk, gdzie spotkał się z przedstawicielami samorządów, które skorzystały z rządowych rekompensat za tarczę antyrakietową.

dr