Wiadomości
Na Pomorzu będzie można w ten weekend spotkać się z kilkoma politykami (Fot. Anna Rezulak/KFP/PAP/Lech Muszyński)

sobota,

13 czerwca 2020

10:56

Piotr Müller, Kacper Płażyński i Szymon Hołownia spotykają się z mieszkańcami Pomorza. Gdzie i kiedy odbędą się te wydarzenia? [KALENDARZ]

W najbliższych dniach na Pomorzu będzie okazja spotkać się z parlamentarzystami i politykami. W naszym województwie spotkania zaplanowane mają Piotr Muller, Kacper Płażyński i Szymon Hołownia. Gdzie i kiedy będzie można z nimi porozmawiać?
Kacper Płażyński pod hasłem #ŁączyNasPolska organizuje w ten weekend konferencje prasowe w miastach powiatowych. Rano rozmawiał już z mieszkańcami Tczewa, m.in. o odbudowie mostu. Wraz z nim w konferencji uczestniczył inny z posłów Prawa i Sprawiedliwości - Kazimierz Smoliński. O tym spotkaniu można przeczytać TUTAJ.

Z posłem Płażyńskim można było spotkać się także w Kwidzynie, obok dworca kolejowego oraz w Sztumie, na Placu Wolności..SPOTKANIA PIOTRA MÜLLERA

Ten weekend na Pomorzu to także okazja, by porozmawiać z posłem oraz rzecznikiem prasowym rządu Piotrem Müllerem. Zaplanował on cztery otwarte spotkania, także w ramach akcji #ŁączyNasPolska.

Z mieszkańcami powiatu puckiego spotkał się w sobotę o godz. 12:30 we Władysławowie. Cztery godziny później, wspólnie z eurodeputowanym PiS Ryszardem Czarneckim, zawitał do Nowej Wsi Lęborskiej. Relacje z tych spotkań z wyborcami można przeczytać TUTAJ.

Piotr Müller w niedzielę spotka się z mieszkańcami Lipnicy. Wydarzenie w Domu Strażaka zaplanowano na godzinę 14:00. Z kolei o 16:30 będą mogli porozmawiać z nim mieszkańcy Słupska. Rzecznik rządu spotka się z nimi w hotelu Pod Kluką przy ul. Kaszubskiej.SPOTKANIA SZYMONA HOŁOWNI

W ten weekend na Pomorzu gości też kandydat na prezydenta Szymon Hołownia. W sobotę spotkał się z mieszkańcami Kartuz oraz Gdyni. O tych wydarzeniach piszemy TUTAJ.

W niedzielę Szymon Hołownia zaplanował wizytę w Tczewie. Tam będzie można z nim porozmawiać na Bulwarze przy Moście Lisewskim, blisko placu zabaw, o 12:30.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2020-06-13 121935.bmp

tko