Wiadomości
(Fot. Radio Gdańsk/Roman Jocher)

środa,

03 czerwca 2020

17:30

Wracamy z "The English Project"! Polsko-angielska audycja w czwartki i piątki na DAB2. Zapraszają Chris i Marlena

Jeśli tęskniliście za naszymi pełnymi energii, żywiołowymi spotkaniami "po polsko-angielsku", mamy dla was dobrą wiadomość. Wracamy z audycją "The English Project", dzięki której przez lekkie i przyjemne treści będziecie mogli także szlifować język. I przy okazji wygrywać nagrody. Tym razem u boku znanego już i lubianego Chrisa Farmana pojawi się zupełnie nowa postać. Marlenę Chrostowską będzie można poznać w najbliższy piątek!


"The English Project" to program, dzięki któremu będziecie mogli doszlifować swój język angielski, jednocześnie pozostając na bieżąco z najważniejszymi informacjami i słuchając świetnej muzyki. Będziemy nadawać w każdy czwartek i piątek.

Marlena Chrostowska wraz z Chrisem Farmanem zaskoczą interesującymi tematami, doskonałą muzyką, niebanalnymi dialogami i różnymi niespodziankami. Nie zabraknie też konkursów z ciekawymi nagrodami.

Dołączcie do nas na DAB2 o 10:30 >>>TUTAJ.Bored of listening broadcasts about politics and bad news? Good, we're glad you agree!

That's why Radio Gdansk are proud to broadcast "The English Project" a completely bilingual show to give you the chance to brush up on your English while catching up on recent events and great music!

Marlena and Chris will be surprising you each week with interesting topics, giveaways and much more.

So don't forget to join them on DAB every Thursday and Friday from 10:30am-12:00am >>>HERE.

 

2020 06 03-007

(Fot. Radio Gdańsk/Roman Jocher) 

 

RG