Wiadomości
(Fot. RG)

poniedziałek,

08 czerwca 2020

07:01

Wakacje z Radiem Gdańsk. Tygodniowy pobyt dla czteroosobowej rodziny w Dolinie Charlotty Resort & SPA wygrała pani Iza z Warszawy!

Znamy już zwycięzcę konkursu! Tygodniowe wakacje dla czteroosobowej rodziny w konkursie Radia Gdańsk wygrała pani Iza i do naszego regionu przyjedzie z Warszawy. To właśnie ona zaskoczyła nas kreatywną odpowiedzią na pytanie, dlaczego jej rodzina powinna wygrać wyjazd. 

By wziąć udział w konkursie, trzeba było wykonać pięć prostych kroków:

1. Od 1 do 7 czerwca 2020 roku odpowiedzieć w kreatywny sposób na pytanie: "Dlaczego to właśnie Twoja rodzina powinna wygrać wyjazd?".

2. Odpowiedź należy przesłać na numer 72601 (koszt jednego SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT). W treści należy wpisać: RG. - po kropce – odpowiedź na pytanie.

3. Wpisując treść, należy unikać polskich znaków. Każdorazowo przekroczenie 150 znaków wiąże się z naliczeniem opłaty za wysłanie kolejnego SMS-a.

4. Nagroda zostanie przyznana temu słuchaczowi, który prześle najciekawszą odpowiedź, wybraną przez trzyosobowe jury, złożone z przedstawicieli Radia Gdańsk.

5. Laureat zostanie ogłoszony na antenie Radia Gdańsk 8 czerwca. Prowadzący poinformuje laureata poza anteną o sposobie odebrania nagrody.

JAKA JEST NAGRODA?

Pani Iza z Warszawy otrzymała od nas voucher dla czterech osób na tygodniowy pobyt w Dolinie Charlotty Resort & SPA do zrealizowania w okresie od 08.06.2020 r. do 31.08.2020 r.

Dolina Charlotty Resort & SPA to obiekt z restauracją, Spa Bali Hai, strefą wellness, Rock Pubem z kręglami i bilardem, dwiema salami zabaw oraz mnóstwem atrakcji zewnętrznych. Atrakcyjne położenie około 10 km od morza oraz bogata oferta usług zapewni udany wypoczynek blisko natury. Na terenie Doliny Charlotty znaleźć można wiele ciekawych atrakcji: ZOO z krainą bajek, wodne safari, fokarium, kajaki i rowery wodne, łowisko oraz przejażdżki konne. Różnorodność oferty pozwala na relaks oraz aktywne spędzanie czasu. To gwarancja wspaniałego pobytu w Dolinie Charlotty Resort & SPA!

 

 

RG