Wiadomości

poniedziałek,

18 maja 2020

08:35

Zgarnij nagrodę na Dzień Dziecka! Twoje dziecko ma szansę zaśpiewać na naszej antenie. Wystarczy wziąć udział w "castingu"

Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pięknie śpiewa w domu? Przyślij nam nagranie, a być może wyemitujemy je w specjalnej audycji "Dzień Dziecka w Tak gramy"! Od poniedziałku 18 maja startujemy z "castingiem". Najlepsze propozycje zaprezentujemy podczas audycji, prowadzonej przez Tomka Galińskiego 1 czerwca i nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami.
A jak to wygląda w praktyce? Dzieci przesyłają do radia materiały, w których śpiewają. Redakcja Muzyczna Radia Gdańsk wybiera z nadesłanych materiałów najlepsze utwory, które następnie wyemitowane zostaną w Dzień Dziecka w audycji "Tak gramy".

W trakcie audycji opowiadamy o naszych małych gwiazdach przed prezentacją ich utworu.

DLA KOGO?

Zabawa kierowana jest do dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia, uwielbiają śpiewać i chcą zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Zadaniem dzieci jest zaśpiewanie dowolnego utworu muzycznego. Można zaprezentować piosenkę w języku polskim lub zagranicznym.

Redakcja muzyczna Radia Gdańsk, po zweryfikowaniu nadesłanych zgłoszeń, wybierze najlepsze utwory, które zostaną wyemitowane na antenie Radia Gdańsk w trakcie specjalnej audycji muzycznej "Dzień Dziecka w Tak gramy" 1 czerwca między 10:00 a 11:00.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby zgłosić się do zabawy, należy przesłać między 18 a 29 maja zgłoszeniowego maila na adres konkurs@radiogdansk.pl i załączyć plik audio z nagranym utworem.

Zgłoszenie powinno zawierać:    
a) imię i nazwisko dziecka,
b) wiek,
c) opis (tytuł i wykonawca oryginału) wykonywanego utworu muzycznego,
d) imię, nazwisko i numer telefonu osoby zgłaszającej dziecko (rodzic lub opiekun prawny),
i) zdjęcie dziecka,

NAGRODY:
Dla autorów dziesięciu najlepszych utworów czekają upominki ufundowane przez Partnerów zabawy: kosmetyki firmy Ziaja, gadżety Portu Gdynia, gry Monopoly oraz podwójne vouchery na pływanie kajakami.

Szczegóły dotyczące zasad zabawy i warunków uczestnictwa znajdują się poniżej:
 
 

rg