Wiadomości
Kierowcę zatrzymali wraz z policjantami strażacy z OSP (fot. OSP Pszczółki)

czwartek,

26 marca 2020

17:53

Potrącił trzy osoby, a kolejną zaatakował nożem. Szaleńczą jazdę skończył dachowaniem

Kierujący seatem 36-latek około godz. 13 najpierw w Kolniku potrącił kobietę w ciąży. Uciekając, w miejscowości Osice, potrącił mężczyznę spacerującego z dzieckiem. Kolejnego mężczyznę, który próbował go zatrzymać, dźgnął nożem. Swoją szaleńczą jazdę zakończył w Giemlicach, gdzie zderzył się z samochodem dostawczym i dachował.

Wszystko zaczęło się od awantury domowej.

– 36-latek zaatakował swoją partnerkę, która schroniła się w domu i powiadomiła policję. Rozpoczęliśmy poszukiwania tego mężczyzny. Uciekając, potrącił on spacerującą 21-latkę. W kolejnej miejscowości potrącił 18-latka, który szedł na spacer z sześciomiesięcznym dzieckiem. Spowodował też kolizję, po której został zatrzymany przez policję – relacjonuje kom. Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

PODEJRZENIE KORONAWIURSA

Mężczyzna trafił do szpitala. Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz reporter, ratownikom miał powiedzieć, że jest zakażony koronawirusem, dlatego zostanie zbadany w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku.

Nieoficjalnie wiadomo też, że swojej partnerce groził nożem. Nie wiadomo natomiast jeszcze, czy 36-latek był pod wpływem narkotyków lub środków odurzających.

Wojciech Stobba/Grzegorz Armatowski/ako