Wiadomości
Otwarcie sklepu Agencji Mienia Wojskowego w Gdyni (Fot. Radio Gdańsk/Roman Jocher)

środa,

18 marca 2020

14:47

Zamknięty sklep stacjonarny i biuro obsługi klienta. Agencja Mienia Wojskowego w Gdyni ogranicza działalność

Agencja Mienia Wojskowego w Gdyni z powodu epidemii zamyka biuro obsługi klienta oraz stały punkt sprzedaży przy ul. Abrahama 36-44 w Gdyni. Zamknięto również regionalny oddział Agencji Mienia Wojskowego w Gdyni przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 19. Dokumenty i korespondencję można zostawiać w skrzynce, a zakupy robić online.

- Z uwagi na zagrożenie związane z koronawirusem od 16 marca do odwołania ograniczona została możliwość wchodzenia interesantów do budynku oddziału regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Gdyni przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej 19. W związku z tym żołnierze i klienci mogą pozostawiać dokumenty i korespondencję w skrzynce podawczej zlokalizowanej przy wejściu do oddziału AMW - czytamy w komuniakacie Agencji Mienia Wojskowego.

Agencja informuje również o zawieszeniu pracy biura obsługi Klienta oraz stałego punktu sprzedaży, przy ul. Abrahama 36-44 w Gdyni. Pierwszy na Pomorzu stacjonarny sklep ze sprzętem z demobilu powstał w tym roku. Teraz zakupy można robić za pośrednictwem strony internetowej AMW: www.sklep.amw.com.pl.

KONTAKT WYŁĄCZNIE  ZA POŚREDNICTWEM POCZTY ELEKTRONICZNEJ LUB TELEFONICZNIE

Numery telefonów oraz adresy mailowe do gdyńskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego są opublikowane na stronie internetowej www.amw.com.pl w zakładce "Kontakt". Dodatkowe informacje są dostępne pod nr. tel. (58) 690-87-00 lub mailowo: gdynia@amw.com.pl